Znaleziono 0 artykułów
27.04.2021

Premierowo na Vogue.pl: Wegańskie torebki Atomy

27.04.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Polska marka Atomy, która słynie z ekologicznej produkcji, stworzyła kolekcję z materiału Apple Peel Skin otrzymywanego ze skórki jabłka. 

Gdańska marka od początku kojarzona jest z ekologiczną produkcją i kreatywnym designem. W lipcu ubiegłego roku zaprezentowała kolekcję torebek z piñatexu (biodegradowalnej tkaniny otrzymanej z włókien liści ananasa), a tym razem stworzoną z Apple Peel Skin, czyli skórki z jabłka. 

(Fot. Materiały prasowe)

– Apple Peel Skin produkowana jest we Włoszech, w większości z surowcópochodzących ze źródeł odnawialnych i ulegających biodegradacji. Jest przyjazna dla środowiska i nietoksyczna – mówią projektantki Ula Skłodowska i Monika Szymańska. –To nasza druga wegańska kolekcja po serii z ananasa, która wyprzedała się błyskawicznie. Zdecydowałyśmy się szyć ponownie z innowacyjnej skóry z owoców. 

W najnowszej kapsule Atomy prym wiodą geometryczne formy, odzwierciedlone w torebkach mini, klasycznych bagietkach i koszykach. Znajdziemy dodatki, które uzupełnią codzienne, letnie stylizacje oraz te bardziej wieczorowe. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij