Znaleziono 0 artykułów
30.06.2023

53-letnia Naomi Campbell po raz drugi została mamą

30.06.2023
(Fot. Getty Images)

Naomi Campbell po raz drugi została mamą. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem i poruszającym wpisem. 53-letnia supermodelka udowadnia, że na macierzyństwo nigdy nie jest za późno.

Naomi Campbell ogłosiła wczoraj na Instagramie, że po raz drugi została mamą. Modelkapowitała na świecie swoją córkę w wieku 50 lat, a teraz, w wieku 53 lat, doczekała się drugiego dziecka. Campbell stara się podkreślać, że nigdy nie jest za późno na podjęcie decyzji o zostaniu rodzicem. 

Naomi Campbell powitała na świecie synka: „Nigdy nie jest za późno, by zostać mamą”

Naomi Campbell podzieliła się wieściami w mediach społecznościowych, kierując jednocześnie do swojego dziecka słowa: „Kochanie, wiedz, że kochamy cię ponad miarę i otaczamy miłością od momentu, gdy zaszczyciłeś nas swoją obecnością. Jesteś prawdziwym darem od Boga, błogosławionym! Witaj synku”. Dodała: „Nigdy nie jest za późno, by zostać mamą”. Pod wpisem zebrały się liczne gratulacje od przyjaciół modelki, w tym od gwiazd, takich jak Donatella VersaceAshley GrahamCindy CrawfordClaudia Schiffer czy Winnie Harlow. Modelka tylko dla bliskich zachowała szczegóły, takie jak imię synka czy data jego urodzin.

Naomi Campbell pierwszy raz została mamą w wieku 50 lat

Modelka po raz pierwszy została mamą w 2021 roku, mając 50 lat. W wywiadzie dla brytyjskiego „Voguea” z marca 2022 roku, w którym pojawiła się także na okładce wraz ze swoją córką, przyznała, że niewiele osób wiedziało o jej planach, dotyczących macierzyństwa. „Zawsze wiedziałam, że pewnego dnia zostanę matką” – wyznała Naomi. A o córce powiedziała: „Ona jest największym błogosławieństwem, jakie mogłam sobie wyobrazić. To najlepsza rzecz, która mnie spotkała”. Modelka w tym samym wywiadzie potwierdziła, że jej córka nie jest adoptowana, lecz nie ujawniła szczegółów, dotyczących swojej decyzji o rodzicielstwie.

Julia Goljan
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. 53-letnia Naomi Campbell po raz drugi została mamą
Proszę czekać..
Zamknij