Znaleziono 0 artykułów
18.05.2021

Naomi Campbell została mamą

18.05.2021
(Fot. Getty Images)

50-letnia supermodelka poinformowała na Instagramie, że została mamą. „Nie ma większej miłości” – napisała w poście towarzyszącym zdjęciu stóp dziecka. 

Cztery lata po tym, jak Naomi Campbell powiedziała, że „dzięki nauce może założyć rodzinę, kiedy tylko zechce”, supermodelka podzieliła się wiadomością, że w końcu doczekała się upragnionej chwili. Modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie dziecięcych stóp, które podpisała słowami: „Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszyczkę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości”. 

Naomi Campbell nie podała szczegółów. Od dłuższego czasu mówiła w wywiadach, że „cały czas myśli o posiadaniu dzieci, ale nie planuje spieszyć się z założeniem rodziny”. Nigdy nie wykluczała adopcji ani in vitro. Podkreślała, że najpierw musi znaleźć odpowiedniego partnera. 

Na początku tego roku supermodelka napisała w mediach społecznościowych, że ma nadzieję, że „2021 będzie niesamowity”. Teraz już wiemy, dlaczego. 

Aleksandra Lewandowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Naomi Campbell została mamą
Proszę czekać..
Zamknij