Znaleziono 0 artykułów
06.05.2022

Adele bez makijażu na urodzinowych zdjęciach

06.05.2022
Adele (Fot. Getty Images)

Adele 5 maja świętowała 34. urodziny. Z tej okazji na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. „Nigdy nie byłam szczęśliwsza!”, pisze wokalistka.

„W minionym roku dokonało się tyle zmian. Jeśli czas będzie nadal leczył wszystkie rany w moim życiu, tak, jak to się dzieje z upływem lat, to nie mogę się doczekać sześćdziesiątki. Nigdy nie byłam szczęśliwsza! Otrzymałam tak wiele lekcji, za które jestem wdzięczna. Mam 34 lata i kocham ten wiek!”, napisała Adele na swoim Instagramie.

Na dołączonych do wpisu zdjęciach pozuje w welurowej sukni z ogromnymi, bufiastymi rękawami. Górę kreacji zdobią cekiny, a dół zwęża się w rozkloszowaną spódnicę. Artystka postawiła na naturalność. Przed obiektywem pozuje w zmierzwionych włosach, a na jej twarzy brak makijażu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

To był intensywny rok w życiu Adele. 19 listopada 2021 roku artystka powróciła na scenę po sześciu latach od wydania poprzedniego albumu. Przez ten czas wiele się u niej zmieniło. Rozwiodła się z mężem Simonem Koneckim i przeszła spektakularną metamorfozę. Na krążku „30” śpiewa o złamanym sercu, macierzyństwie i nowej miłości. Nie trzeba było długo czekać, aby krytycy ogłosili, że to najlepsza płyta w karierze wokalistki. Adele udzieliła także poruszających wywiadów. Gwiazda pojawiła się na okładce amerykańskiego i brytyjskiego wydania „Vogue’a”, a w szczerej rozmowie z Oprą Winfrey opowiedziała o utracie wagi, rozwodzie i pojednaniu z ojcem. – Przygotowuję się, by znów być sławna – wyznała. I rzeczywiście, artystka znów jest na szczycie. Na scenie zachwyca głosem, a w życiu prywatnym promienieje szczęściem. Odnalazła spokój u boku agenta sportowego Richiego Paula.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Adele bez makijażu na urodzinowych zdjęciach
Proszę czekać..
Zamknij