Znaleziono 0 artykułów
26.01.2023

Selfie Anne Hathaway bez makijażu

26.01.2023
(Fot. Getty Images)

Coraz więcej gwiazd na co dzień rezygnuje z makijażu. Dumnie odsłaniają zmarszczki i przebarwienia, pokazując, jak piękna potrafi być naturalność. Do tego grona dołączyła właśnie Anne Hathaway, która opublikowała make-up freeselfie prosto z łóżka.

Nareszcie pokazujemy, jak naprawdę wygląda nasza skóra. Mocny makijaż jest passé. Zamiast niego na pierwszy plan wysuwa się świadoma pielęgnacja. Szczególnie w 2023 r. będziemy rezygnować z kryjących podkładów, by skupić się na nawilżaniu i ochronie przeciwsłonecznej. Trend na naturalną twarz o młodzieńczym blasku już dawno podchwyciły gwiazdy. Coraz rzadziej noszą makijaż albo całkowicie z niego rezygnują. Jedną z pierwszych celebrytek, która pokazał się sauté, była Alicia Keys. – Make-up był dla mnie na porządku dziennym, od kiedy w wieku 15 lat weszłam do show-biznesu. Od tego czasu, gdy tylko wychodziłam z domu nieumalowana, bałam się, że ktoś zrobi mi zdjęcie.Dziś nie chcę się już ukrywać – mówiła wtedy. Z makijażu rezygnują także Gwyneth Paltrow, Cindy Crawford czy Katie Holmes.

Do tego grona dołączyła niedawno Anne Hathaway. Aktorka 22 stycznia opublikowała na Instagramie selfie prosto z łóżka, na którym pozuje w szlafroku i z nieułożonymi włosami. Proste zdjęcie wyeksponowało urodę gwiazdy, która została podkreślona jedynie różem na policzkach. Aktorka coraz częściej stawia na naturalność. Ostatni raz czterdziestolatka bez makijażu pokazała się 12 stycznia, kiedy przechadzała się ulicami Nowego Jorku, ubrana w puchową kurtkę Moncler z kolekcji 2 1952.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij