Znaleziono 0 artykułów
24.05.2021

Najpiękniejsze kreacje Anyi Taylor-Joy w „SNL”

24.05.2021
Anya Taylor-Joy w satynowej sukni od Petera Do i kolczykach Tiffany’ego. (Fot. materiały prasowe)

W sobotę Anya Taylor-Joy z „Gambitu królowej” zadebiutowała w roli prowadzącej programu rozrywkowego „Saturday Night Live”. Na wizji i poza studiem nagrań zaprezentowała się w kilku zjawiskowych kreacjach. Wybraliśmy najpiękniejsze z nich.

W ubiegłym tygodniu tegoroczna laureatka Złotego Globu za rolę mistrzyni szachowej Beth Harmon w produkcji Netfliksa „Gambit królowej” wystąpiła w weekendowym show amerykańskiej stacji NBC, na którego scenie goszczą największe sławy Hollywood. Wschodząca gwiazda wygłosiła otwierający monolog. Odwołała się w nim do serialu i udzieliła kilku rad początkującym graczom, zaznaczając, że najważniejsze jest zachowanie pozy, jakbyśmy znali wszystkie ruchy przeciwnika na pamięć. – A do tych, którzy nie widzieli produkcji… – dodała – Co robiliście przez całą kwarantannę?

Anya Taylor-Joy w tiulowej sukience Molly Goddard. (Fot. materiały prasowe)

Teraz, słysząc mój akcent pewnie już wiecie, że urodziłam się w Miami – mówiła ubrana w gorsetową suknię z perłowej satyny z naramiennikiem z piór. – Ale byłam wychowywana między Argentyną a Londynem, stąd moim pierwszym językiem jest hiszpański. W późniejszych częściach programu zaprezentowała jeszcze kilka kreacji, w tym bufiastą sukienkę z rubinowego tiulu od Molly Goddard oraz granatową z lat 60. z archiwów Courrèges. Stylizację uzupełniły alabastrowe muszkieterki, masywne kolczyki z epoki i wysoko upięte włosy, które przywołały stylistykę „Gambitu królowej”.

Anya równie zjawiskowo prezentowała się w przerwie i opuszczając studio. Była widziana w eterycznej sukni z koralowego jedwabiu zwieńczonego pierzastą lamówką i złocistych platformach, a także w bardziej rockandrollowym wydaniu. Po zakończeniu zdjęć na prosty t-shirt narzuciła przeskalowaną marynarkę ze skóry i założyła wysadzane ćwiekami kowbojki.

Anya Taylor-Joy w sukience Courreges z lat 60.

Anya Taylor-Joy w skórzanej marynarce. (Fot. Getty Images)
Anya Taylor-Joy w koralowej sukni. (Fot. Getty Images)

 

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najpiękniejsze kreacje Anyi Taylor-Joy w „SNL”
Proszę czekać..
Zamknij