Znaleziono 0 artykułów
18.01.2024

Elegancka stylizacja Sienny Miller to najlepsza propozycja na styczniowe mrozy

18.01.2024
(Fot. Getty Images)

Niech najnowsza stylizacja Sienny Miller posłuży jako radar zimowo-wiosennych trendów. Bo choć aktorka nie odwzorowuje w niej algorytmów Instagrama, przemyca kilka tendencji, które zwłaszcza na przełomie sezonów warto mieć na oku.

Przez wzgląd na mnogość kont, liczbę twórców oraz szerokości geograficznych, na których funkcjonuje Instagram, aplikację można postrzegać jako barwny kalejdoskop. Ale mimo różnorodności publikowanych tam treści, zimą z łatwością wyróżnia się kilka wiralowych trendów. Od fascynacji stylem coquette (jego interkontynentalnym językiem były wszechobecne kokardy) przez najgorętszy dodatek w postaci skarpet po odmienianą przez wszystkie przypadki czerwień czy dopiero kiełkujące nurty office siren i mob wives (futra oraz zwierzęce printy, czyli kwintesencja szaf żon gangsterów z lat 80. XX wieku).

Choć styl Sienny Miller to kwintesencja najgorętszych trendów, pierwsze skrzypce gra w nich indywidualizm

W najnowszej stylizacji ze spaceru po Londynie Sienna Miller postawiła na internetowe tendencje. Ale zamiast na kopiuj-wklej, postawiła na zapowiedzi tego, co będzie najbardziej pożądane. I do tych już popularnych motywów dodała te, które status modnych mają zyskać dopiero w połowie wiosny.

(Fot. Getty Images)

Ikona stylu Sienna Miller łączy białe jeansy z ciężkimi butami, tworząc wygodną stylizację na zimę

Centralnym punktem zestawienia brytyjskiej aktorki Sienny Miller był obszerny kożuch od Isabel Marant z efektownym kołnierzem i zapięciem na nawleczone na skórzane paski sprzączki. Sienna pozostawiła go jednak w wersji rozpiętej, dając wgląd na widoczny spod spodu sweter Gabrieli Hearst w odcieniu owsa oraz skórzaną torebkę do przewieszenia przez ramię projektu Proenzy Schouler. Pożądany, beżowo-grafitowy miks kolorystyczny zestawiła z zapowiadanymi na przebój wiosny jeansami w alabastrowej bieli i o powracającym do łask fasonie „dad” (prosta nogawka, ale luźniejsza linia). Całość domknęły stanowiące kontrast dodatki: nieśmiertelne wąskie okulary od Prady oraz pożądane zimą motocyklowe buty ze współpracy Penelope Chilvers x Bay Garnett. Ale biorąc pod uwagę, że Sienna nosi je u schyłku mrozów, można przypuszczać, że biker boots zostaną z nami także na kolejny sezon.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Elegancka stylizacja Sienny Miller to najlepsza propozycja na styczniowe mrozy
Proszę czekać..
Zamknij