Znaleziono 0 artykułów
01.06.2022

Mroczna Winona Ryder w kampanii Marca Jacobsa

01.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Ikona kina, a od kilku lat gwiazda „Stranger Things”, Winona Ryder, wzięła udział w kampanii Marca Jacobsa reklamującej nowy model torebki – J Marc. Aktorka została wystylizowana przez Emmę Wyman, która stworzyła wyrazisty i bardzo grunge’owy look.

Winona Ryder od prawie 20 lat jest muzą Marca Jacobsa, nie dziwi więc, że została twarzą najnowszej kampanii amerykańskiej marki. Sesja zdjęciowa z udziałem gwiazdy wprowadza nową, szykowną i dostępną w różnych kolorach (niebieskim, magentowym, pomarańczowym i zielonym, a także czarnym i białym) torebkę na ramię J Marc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marc Jacobs (@marcjacobs)

Aktorka wzięła udział w utrzymanej w estetyce glamour grunge sesji zdjęciowej, w której eksponuje torebkę w przygotowanych przez Emmę Wyman stylizacjach. Bohaterka serialu „Stranger Things” zapozowała, między innymi w czarnej sukience z głębokim dekoltem, połączonej z żółtymi kozakami na wysokiej platformie i limonkową wersją premierowej torebki oraz w jeszcze bardziej zmysłowej, zdobionej koronką błękitnej slip dress wystylizowanej z czarną wersją butów oraz akcesoriów. Mroczny, buntowniczy klimat dopełniały czarne krótkie włosy, ciemny manikiur oraz mocno podkreślone oczy.

To nie pierwsza współpraca Winony Ryder z marką Marc Jacobs. Aktorka wystąpiła w wiosennej kampanii w 2003 roku, a w 2016 została twarzą linii kosmetyków Marc Jacobs Beauty.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij