Znaleziono 0 artykułów
26.08.2022

Angelina Jolie w czarnym zestawie na koniec lata

26.08.2022
Fot. Getty Images

Każda letnia stylizacja Angeliny Jolie to lekcja dyskretnej elegancji. Po serii jasnych outiftów aktorka zaprezentowała czarny monochromatyczny look idealny na koniec lata. Po Beverly Hills spacerowała w tank topie i szerokich spodniach, do których dobrała torbę Saint Laurent.

Dla Angeliny Jolie w modzie nie ma rzeczy niemożliwych – potrafi nadać nutę wyrafinowania nawet piżamie. Podczas ciepłych miesięcy aktorka często wybiera jasne kolory i przewiewne materiały, gustuje jednak również w monochromatycznych ciemnych lokach, takich jak jej ostatnia stylizacja.

24 sierpnia gwiazda spacerowała po Beverly Hills w czarnym krótkim tank topie oraz luźnych garniturowych spodniach z niskim stanem. Minimalistyczną stylizację uzupełniła klapkami na platformie oraz dużą pikowaną torbą typu shopper marki Saint Laurent. Najnowszy look Angeliny Jolie, gwiazdy m.in. znanej między innymi z „Pan i pani Smith” czy „Czarownicy”, kojarzy się z jej inną ważną rolą: Lary Croft, archeolożki z „Tomb Raidera”. Jednym ze znaków rozpoznawczych bohaterki była właśnie czarna, obcisła i krótka bokserka.

Fot. Backgrid/East News

Aktorka jako specjalna wysłanniczka Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców angażuje się w akcje, które mają na celu wspieranie ludzi w trudnych warunkach. Niedawno w ramach gestu solidarnościowego odwiedziła objętą wojną Ukrainę. We Lwowie rozmawiała z obecnymi w kawiarni, a także spotkała się z dziećmi w szpitalach i z przedstawicielami organizacji charytatywnych.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Angelina Jolie w czarnym zestawie na koniec lata
Proszę czekać..
Zamknij