Znaleziono 0 artykułów
26.10.2021

Anya Taylor-Joy w zjawiskowej kreacji od Diora

26.10.2021
Fot. Getty Images

Anya Taylor-Joy („Gambit królowej”, „Emma.”) pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu  „Ostatniej nocy w Soho”. Aktorka miała na sobie zjawiskową kreację od Diora.

Tego wieczoru Anya miała na sobie długą plisowaną suknię o metalicznym połysku, z głębokim dekoltem w kształcie litery V i cienkimi paseczkami na plecach. Do tego aktorka dodała kolię ze szmaragdów i diamentów i lekkie sandałki z paseczkiem.

Wybór sukni od tego właśnie domu mody to nie przypadek - Anya Taylor-Joy została niedawno ambasadorką marki. Współpraca argentyńsko-brytyjskiej aktorki i francuskiego domu mody rozpoczęła się od gali wręczenia Złotych Globów w 2021 roku. Anya Taylor-Joy w szmaragdowej kreacji odbierała wtedy nagrodę za rolę w miniserialu „Gambit królowej” dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Stylizacja została skomponowana na podobnej zasadzie, jak ta z premiery „Ostatniej nocy w Soho” - zabudowany dół zrównoważył tu odkrytą górę.

„Ostatniej nocy w Soho” w reżyserii Edgara Wrighta to horror, który w interesujący sposób opowiada o Londynie lat 60. W filmie pojawią się także Thomasin McKenzie („Jojo Rabbit”, „Zatrzyj ślady”) oraz Matt Smith („The Crown”, „Doktor Who”). Piosenkę promującą film, czyli cover utworu Petuli Clark „Downton” z 1965 roku, śpiewa właśnie Anya Taylor-Joy. W Polsce „Ostatniej nocy w Soho” wejdzie do kin 29 października 2021 roku.

Hanna Łopuszyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Anya Taylor-Joy w zjawiskowej kreacji od Diora
Proszę czekać..
Zamknij