Znaleziono 0 artykułów
19.07.2022

Anya Taylor-Joy poślubiła Malcolma McRae’a

19.07.2022
Fot. Getty Images

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae, według doniesień amerykańskich mediów, powiedzieli sobie „tak” podczas kameralnej uroczystości w Stanach Zjednoczonych. Para nie potwierdziła jeszcze informacji o ślubie.

Po tym jak świat obiegła informacja o weselu Jennifer Lopez z Benem Affleckiem dowiadujemy się o kolejnym ślubie. Gwiazda serialu „Gambit królowej” Anya Taylor-Joy i muzyk Malcolm McRae mieli pobrać się podczas kameralnej uroczystości w gmachu jednego z amerykańskich sądów. Zaraz po ślubie aktorka wróciła do Australii, gdzie pracuje na planie filmu „Furiosa”. W poniedziałek, 18 lipca, paparazzi sfotografowali parę podczas wspólnej przechadzki po Sydney.

Taylor-Joy i McRae spotykają się od początku 2021 roku. W jednym z wywiadów aktorka opowiedziała o trudnościach życia w związku na odległość. – Nie jest to łatwe, ale dzięki temu, że nie spędzamy czasu razem na co dzień, bardziej doceniamy wspólne chwile. Codzienne prozaiczne czynności sprawiają nam dużo radości. Uwielbiam jeździć z Malcolmem na stację benzynową, żeby zatankować samochód czy jeść wspólnie śniadanie – mówiła aktorka.

Dotąd zakochani pokazywali się razem podczas oficjalnych wydarzeń. Widziani byli na londyńskim przedpremierowym pokazie filmu „Wiking” oraz na oscarowym afterparty. W ubiegłym miesiącu pojawiły się plotki o zręcznych pary, kiedy na palcu Anyi pojawił się diamentowy pierścionek. Teraz zagraniczne media podają informację o ślubie.

Według doniesień, zakochani planują większą ceremonię po ponownym powrocie do USA. Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae nie potwierdzili jeszcze informacji o ślubie.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Anya Taylor-Joy poślubiła Malcolma McRae’a
Proszę czekać..
Zamknij