Znaleziono 0 artykułów
17.01.2022

Bella Hadid w stylizacji niczym z lat 2000.

17.01.2022
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Trendy lat 90. i 2000. wracają do łask. Najważniejsze nazwiska w branży modowej lansują na wybiegach bieliźniane sukienki, minispódniczki, spodnie biodrówki czy wiązane topy. Styl Y2K pokochały także gwiazdy, które przełom XX i XXI wieku nieraz pamiętają głównie z rodzinnych zdjęć. Wśród nich jest supermodelka Bella Hadid, która zawsze trzyma rękę na modowym pulsie.

15 stycznia Bella Hadid świętowała urodziny artystki Alany O’Herlihy. Na tę okazję modelka wybrała wiązaną na szyi czekoladową sukienkę z trójkątnym głębokim dekoltem. Kreacja z przodu miała długość mini, z tyłu zaś odsłaniała plecy i opadała na łydki. Charakter stylizacji niczym z lat 2000. podkreślały białe kozaki na obcasie klocku, okrągłe złote kolczyki i torebka bagietka z printem w cętki. Modelka upięła włosy w wysoki, niedbały kok, z którego kosmyki opadały jej na twarz.

Bella Hadid w sukience w stylu Y2K (Fot. East News)

Kiedy patrzymy na Bellę, na myśl przychodzi nam kultowa stylizacja Paris Hilton z 2002 roku z okazji jej 21. urodzin. Celebrytka założyła wtedy zwiewną cekinową minisukienkę odsłaniającą plecy i sporą część dekoltu. Look gwiazdy stał się znakiem rozpoznawczym ery hollywoodzkich klubów nocnych, a dziś wraca do łask.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Bella Hadid w stylizacji niczym z lat 2000.
Proszę czekać..
Zamknij