Znaleziono 0 artykułów
29.04.2022

Bella Hadid w vintage sukni Diora niczym gwiazda Złotej Ery Hollywood

29.04.2022
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Obok tych fotografii nie można przejść obojętnie. Na Instagramie stylisty gwiazd, Lawa Roacha, pojawiły się zdjęcia, na których Bella Hadid pozuje w kreacji Diora z 1959 roku. W rozkloszowanej sukni vintage wygląda niczym gwiazda Złotej Ery Hollywood.

Law Roach zaczynał karierę, jako współwłaściciel sklepu odzieżowego „Deliciously Vintage” w Chicago. Razem z koleżanką Siobhan Strong wyszukiwali perełki vintage, które następnie sprzedawali. O butiku zrobiło się głośno, gdy pewnego dnia na zakupach pojawił się w nim Ye West. Ośmielony sukcesem Roach wyjechał do Los Angeles, a tam został stylistą 14-letniej Zendayi Coleman, którą wylansował na ikonę stylu. Dziś uważany jest za najbardziej wpływową osobistość Hollywood. Odpowiada za wizerunek gwiazd młodego pokolenia. Wciąż ubiera gwiazdę „Euforii”, współpracuje także z Anyą Taylor-Joy, Hunter Schafer i Kerry Washington.

Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Law Roach przygotował również stylizacje dla Belli Hadid. Dla top modelki wyszukał suknie Diora zaprojektowaną przez Yves Saint Laurenta w 1959 roku. Balową kreacje z odkrytym dekoltem i długim trenem zakupił w butiku „Aralda Vintage”. Stylizacje uzupełnił zamszowymi, czarnymi szpilkami i półtransparentnymi rękawiczkami do łokci. Włosy gwiazdy spięto w misternego koka, a urodę podkreślono rozświetlającym makijażem w brzoskwiniowej tonacji. I choć na co dzień Hadid preferuje wygodne looki w stylu Y2K, trzeba przyznać, że w stylizacji Roacha wygląda zjawiskowo.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij