Znaleziono 0 artykułów
19.10.2022

Bella Hadid z mamą na Golden Heart Awards

19.10.2022
Yolanda Hadid i Bella Hadid na gali Golden Heart Awards w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

W 16. gali Golden Heart Awards w nowojorskim The Glasshouse wzięły udział Bella Hadid oraz jej mama Yolanda. Stworzyły modowy duet, przyciągający uwagę uzupełniającymi się stylizacjami.

Media zawsze informowały o tym, że Yolanda Hadid jest obecna w życiu swoich córek Belli i Gigi. Była modelka starała się pomóc im wejść do świata wielkiej mody. Siostry Hadid są dziś jednymi z najbardziej rozchwytywanych modelek, a Yolanda wciąż wspiera je w budowaniu karier.

Tak też było 17 października, kiedy Yolanda towarzyszyła Belli podczas gali Golden Heart Awards. Bohaterka reality-show „Żony Beverly Hills” założyła opinający ciało kostium z golfem w odcieniu nude. Stylizację uzupełniła monochromatycznymi dodatkami – szerokim paskiem, botkami na obcasach i wełnianym płaszczem. Blond włosy spięła w gładki kucyk, a urodę podkreśliła brązującym makijażem.

Yolanda Hadid i Bella Hadid na gali Golden Heart Awards w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Tymczasem Bella postawiła na stylizację jak ze Złotej Ery Hollywood. Wybrała połyskującą złotą suknię z głębokim dekoltem z kolekcji Michaela Korsa na wiosnę 2023. Do kreacji dobrała srebrną biżuterię i metaliczne sandałki na obcasach. Włosy również spięła gładko, a cerę rozświetliła.

Na wydarzeniu obecny był także chłopak Belli Marc Kalman. Reżyser postawił na klasykę, zakładając czarny garnitur, krawat i białą koszulę. Wśród gości gali znaleźli się również: Jessica Alba, Lea Michele, Billy Porter, Lady Amelia i Lady Eliza Spencer.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Bella Hadid z mamą na Golden Heart Awards
Proszę czekać..
Zamknij