Znaleziono 0 artykułów
15.10.2022

Garnitur stylowych aktorów: George Clooney i Julia Roberts

15.10.2022
George Clooney i Julia Roberts w Los Angeles (Fot. Getty Images)

W czwartek 13 października George Clooney i Julia Roberts, ubrani w eleganckie garnitury, zostali zauważeni na ulicach Los Angeles. Aktorski duet przybył do Hollywood na nagranie programu „Jimmy Kimmel Live”. 

Julia Roberts i George Clooney wystąpili w komedii romantycznej „Bilet do raju” w reżyserii Olivera Parkera, która właśnie trafiła do kin. Częścią promocji produkcji był wspólny występ w amerykańskim talk show „Jimmy Kimmel Live”. Na tę okazję aktorzy postawili na bliźniacze stylizacje.

Clooney ubrany był w szary garnitur w klasycznym wydaniu, czarne, skórzane buty, a całość wykończył stylowymi dodatkami – srebrnym zegarkiem i modnymi okularami przeciwsłonecznymi. Roberts wybrała bardziej modowy look – beżowy garnitur ze złotymi guzikami z kolekcji pochodzącej ze współpracy Gucci i adidasa. Ekstrawagancki model wyróżniały detale: rękawy marynarki zakończone czarnym futerkiem czy charakterystyczne trzy paski na garniturowych spodniach. Roberts chcąc podkreślić formalny charakter stroju, założyła do garnituru białą koszulę i czarny, wąski krawat. Wysokie, klasyczne szpilki w czarnym odcieniu oraz złote okulary przeciwsłoneczne dopełniły stylizację aktorki.

George Clooney i Julia Roberts w Los Angeles (Fot. Getty Images)

W najnowszym wywiadzie, promującym ich tegoroczny film aktorzy odpowiedzieli, m.in. na pytanie o to, dlaczego ich relacja nigdy nie weszła na inny poziom. Mimo iż znają się od wielu lat, nadal pozostają „tylko” przyjaciółmi.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Garnitur stylowych aktorów: George Clooney i Julia Roberts
Proszę czekać..
Zamknij