Znaleziono 0 artykułów
18.10.2022

Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu „Bilet do raju”

18.10.2022
Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu „Bilet do raju” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

W poniedziałek 17 października w Los Angeles odbyła się premiera komedii romantycznej „Bilet do raju”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, Julii Roberts i George’a Clooneya, którzy olśniewali na fioletowym dywanie. 

W komedii romantycznej „Bilet do raju” Julia Roberts i George Clooney zagrali rozwiedzione małżeństwo, które nie chce dopuścić do ślubu ich córki (Billie Lourd). Aktorzy promują swój najnowszy film odwiedzając zarówno stolice europejskie, jak i amerykańskie programy telewizyjne.

Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu „Bilet do raju” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

17 października przyszedł czas na Los Angeles. Na premierę w Regency Village Theatre, George Clooney przybył w srebrzystym garniturze, spod którego wystawała biała koszula i skórzane oksfordy. Tymczasem Julia Roberts postawiła na najmodniejszy kolor sezonu i aluzję do trendu barbiecore. Aktorka promieniała w fuksjowej, rozkloszowanej sukni z głębokim dekoltem od Grety Constantine. Stylizacje uzupełniła biżuterią marki Chopard, włosy gładko zaczesała do tyłu, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem. Na wydarzeniu obecna była również żona George’a, Amal Clooney. Prawniczka wybrała czerwoną suknię z awangardowym printem od Alexandra McQueena.

Amal Clooney i George Clooney na premierze filmu „Bilet do raju” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Julia Roberts i George Clooney są przyjaciółmi od przeszło dwudziestu lat, nigdy jednak nie łączyło ich płomienne uczucie. W wywiadzie dla „Access Hollywood” aktor zdradził: – Zawsze, kiedy spotykałem Julię, albo ona była w związku, albo ja. Od razu staliśmy się więc przyjaciółmi i nawet przez chwilę nie pomyśleliśmy, aby stworzyć z tego coś więcej

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij