Znaleziono 0 artykułów
08.09.2022

Julia Roberts w sukni Alexandra McQueena na premierze „Biletu do raju”

08.09.2022
Julia Roberts w kreacji Alexandra McQueena (Fot. Materiały prasowe)

7 września w Londynie odbyła się premiera długo wyczekiwanej komedii romantycznejBilet do raju”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórczyni jednej z głównych ról Julii Roberts, która zachwyciła w szykownej sukni Alexandra McQueena.

Już 30 września na ekranach polskich kin pojawi się film Ol Parkera „Bilet do raju”. W komedii romantycznej wystąpiła ikona gatunku, Julia Roberts, która od ponad dwóch dekad nie grała w tego typu produkcjach. U boku gwiazdy „Pretty Woman” zobaczymy Georga Clooneya. Grają rozwiedzione małżeństwo, które nie chce dopuścić do ślubu ich córki (Billie Lourd). 

Julia Roberts, George Clooney i Amal Clooney na premierze „Biletu do raju” (Fot. Getty Images)

Na premierę filmu 7 września w Londynie Julia Roberts założyła elegancką suknię Alexandra McQueena ze znaczącym zdobieniem. Materiał czarnej kreacji zdobiły wyszyte cekinami napisy: „JR + DM” – inicjały aktorki i jej męża, Daniela Modera, „2002” – to data ślubu pary, „H”, „F” i „H” – pierwsze litery imion ich dzieci: Hazel, Phinnaeusa i Henryego. Gwiazda uzupełniła stylizacje wełnianą, sięgającą talii marynarką, a urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji.

Na zielonym dywanie nie zabrakło również Georga Clooneya. Postawił na granatowy garnitur i rozpiętą białą koszulę. U jego boku pozowała żona, Amal Clooney, która założyła miętową slip dress.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Julia Roberts w sukni Alexandra McQueena na premierze „Biletu do raju”
Proszę czekać..
Zamknij