Znaleziono 0 artykułów
08.09.2022

Hollywoodzki glamour: Amal i George Clooney’owie na premierze „Biletu do raju”

08.09.2022
George Clooney i Amal Clooney na premierze „Biletu do raju” (Fot. Getty Images)

Na londyńską premierę komedii romantycznej „Bilet do raju” George Clooney, grający jedną z głównych ról, przyszedł z żoną Amal. Małżeństwo postawiło na eleganckie kreacje, udowadniając po raz kolejny, że należy do najbardziej stylowych par wszech czasów.  

Amal i George Clooneyowie przyciągają uwagę mediów. Nic dziwnego, aktor i libańsko-brytyjska adwokatka tworzą piękną parę. Jej stylizacje balansują na granicy estetyki lat 60. i Złotej Ery Hollywood, on, w znakomicie skrojonych garniturach, trzyma się wizerunku salonowego dandysa. Razem tworzą stylowy duet.

Nie inaczej było 7 września, podczas londyńskiej premiery filmu „Bilet do raju”, w którym Clooney gra jedną z głównych ról. Założył granatowy garnitur, kamizelkę i rozpiętą białą koszulę. Stylizację uzupełnił skórzanymi oksfordami i srebrnym zegarkiem. Amal postawiła na miętową slip dress, ozdobioną ażurowym wzorem. Do kreacji dobrała diamentową biżuterię i złotą kopertówkę. Włosy uczesała w hollywoodzkie fale, a na usta nałożyła szminkę w ponadczasowym odcieniu czerwieni.

George Clooney i Amal Clooney na premierze „Biletu do raju” (Fot. Getty Images)

„Małżeństwo z Georgem układa się wspaniale. Mąż jest moim partnerem, niesamowicie inspirującym i wspierającym, a nasz dom wypełniają miłość i śmiech. Ta radość jest większa od wszystkiego, co mogłam sobie wyobrazić. Czuję się szczęśliwa, że odnalazłam wielką miłość” powiedziała Amal w marcu magazynowi „Time”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Hollywoodzki glamour: Amal i George Clooney’owie na premierze „Biletu do raju”
Proszę czekać..
Zamknij