Znaleziono 0 artykułów
19.04.2022

Klasyka gatunku: Julia Roberts o powrocie do komedii romantycznej

19.04.2022
Julia Roberts (Fot. Getty Images)

Fani „Pretty Woman”, „Notting Hill”, czy „Uciekającej panny młodej” mają powód do radości. Julia Roberts po wieloletniej przerwie wraca na ekrany z nową komedią romantyczną „Ticket to Paradise”.

Julia Roberts od ponad dwóch dekad nie zagrała w żadnej komedii romantycznej, mimo tego, że niewątpliwie jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek tego gatunku. W ostatnim wywiadzie dla „New York Times” Roberts wyznała, że nie miała zamiaru wycofywać się z Hollywood – stało się to samoistnie, a upływ lat, był zaskoczeniem dla niej samej.

W tym roku aktorka wraca na ekrany. Zobaczymy ją w komedii romantycznej „Ticket to Paradise”, w której występuje u boku Georga Clooneya. Hollywoodzka para przyjaciół zdradziła, że bardzo chciała sobie partnerować w tym projekcie.

Roberts przyznaje, że przerwa w graniu w komediach romantycznych była związana z brakiem interesujących ją propozycji. – Gdybym czuła, że coś będzie równało się z poziomem „Nottng Hill”, czy „Mój chłopak się żeni”, bez wahania wzięłabym w tym udział – powiedziała aktorka. Najwyraźniej „Ticket to Paradise” w reżyserii Oliviera Parkera, w pełni spełnił ten wymóg, co stanowi najlepszą zapowiedź produkcji. Poza wspomnianą parą na ekranach zobaczymy także Billie Lourd, Kaitlyn Dever i Lucasa Bravo.

Zuzanna Łukaszewska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Klasyka gatunku: Julia Roberts o powrocie do komedii romantycznej
Proszę czekać..
Zamknij