Znaleziono 0 artykułów
17.10.2023

Następcy Big Red Boots to ugly shoes dla minimalistek

17.10.2023
(Fot. materiały prasowe)

MSCHF zaprezentowało następców Big Red Boots, które podbiły ulice podczas wiosennych tygodni mody. Czy streetwearowa marka stworzyła nowe ugly shoes z myślą o minimalistkach pokroju Victorii Beckham?

Gdy Victoria Beckham założyła żółte crocsy marki MSCHF, internet oszalał, ogłaszając upadek ostatniego modowego bastionu. W końcu to projektantka wielokrotnie zarzekała się, że nigdy nie zrezygnuje szpilek. Beckham udowodniła jednak, że ma do siebie dystans. Masywne crocsy wybrała do klasycznej małej czarnej. Następnego dnia wróciła jednak do ukochanych czółenek.

(Fot. @victoriabeckham)

Dla MSCHF, streetwearowej marki i artystycznego kolektywu w jednym, był to kolejny wiralowy moment. Wcześniej brand znalazł się na językach wszystkich wiosną 2023 roku, gdy ich Big Red Boots podbiły stolice mody. Przerysowane gumowe kalosze, których nie sposób założyć i zdjąć bez pomocy drugiej osoby, stały się pozycją obowiązkową w szafach miłośników mody, a zarazem materiałem na memy.

Ich nowa, jesienna odsłona ma szansę powtórzyć tamten sukces.

Big Black Boots to ugly shoes dla minimalistek

Nowe wcielenie wiralowego projektu marki wydaje się zaskakująco… zwyczajne. Krzykliwą czerwień zastąpiła klasyczna, przydymiona czerń. Czyżby to Victoria Beckham zainspirowała minimalistyczne Big Black Boots? Niewykluczone. Pewne jest jednak to, że to pierwsze ugly shoes marki, które docenią miłośniczki minimalizmu.

(Fot. Instagram / @JAVELBERLIN)

Jak przystało na MSCHF, informacja o nowym modelu ich wiralowych butów była starannie przemyślaną akcją. Zdjęcie Big Black Boots jako pierwszy wrzucił Javel Berlin, filmowiec i sneakerhead. Gdy post zaczął zyskiwać popularność, zdjęcie zniknęło z sieci, podsycając ekscytację fanów. Ostatecznie marka potwierdziła, że to ich sprawka. Data premiery Big Black Boots nie jest jeszcze znana.

Jak stylizować ugly shoes marki MSCHF?

Jeśli zastanawiacie się, jak nosić Big Black Boots, spieszymy z pomocą. Jeśli to wasz pierwszy raz w ugly shoes tego typu, radzimy zacząć od codziennej stylizacji. Na wzór Victorii Beckham wybierz ulubioną sukienkę, najlepiej w najmodniejszej w tym sezonie długości midi. Look uzupełnij prostą biżuterią, która nie będzie odwracała uwagi od butów.

Alternatywnie polecamy założyć wracające do łask rybaczki, prosty top i kurtkę bomberkę, pod buty wciągnąć podkolanówki, które zasadniczo ułatwią również nakładanie gumowych kaloszy. Zwolennikom modowych eksperymentów polecamy uzupełnić look butem zamiast torebki à la Balenciaga.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij