Znaleziono 0 artykułów
20.06.2023
Artykuł partnerski

Biżuteria na najpiękniejszy dzień w życiu

20.06.2023
Fot. Materiały prasowe W. KRUK

W najpiękniejszym dniu w życiu wszystko powinno być takie, jak wymarzą sobie państwo młodzi. To oni decydują o miejscu, liście gości, kreacjach. Jeszcze pełniejszym blaskiem pozwala zakochanej kobiecie zalśnić biżuteria. W ofercie W.KRUK znajdziemy diamentowe kolie czy perłowe kolczyki, a także obrączki oraz dodatki dla niego, np. eleganckie zegarki.  

Suknia do ziemi w odcieniu kości słoniowej czy pudroworóżowa mini z tiulu? Kreacja godna księżniczki czy wyrafinowany garnitur? Boho czy barok? Dylematy związane ze ślubem nie ograniczają się do wyboru kreacji. Gdy zostanie już podjęta najważniejsza decyzja – o tym, że chcemy spędzić razem resztę życia – przychodzi czas organizacji ceremonii. Każdy detal jest istotny, każdy szczegół wart uwagi. Każdy element zależy od indywidualnych gustów, oczekiwań i potrzeb. Coraz częściej odchodzi się od sztampowych rozwiązań. Nie trzeba już mówić „tak” przed ołtarzem, na wesele wynajmować sali, a na imprezę zapraszać setek gości. Może być hucznie albo kameralnie, nowocześnie albo tradycyjnie, w szczerym polu albo w metropolii. Ważne, żeby w zgodzie ze sobą. 

Fot. Materiały prasowe W.KRUK

Takie same zasady dotyczą wyboru ślubnej biżuterii, która stanowi szlachetną oprawę dla kreacji na ten wyjątkowy dzień. Bransoletki, kolczyki i bransoletki powinny być dopasowane stylistycznie do kreacji. Jeśli panna młoda rozkwita w koronkach, równie romantyczny powinien być jej wisiorek, np. z orchideą otulającą diament. Taki element biżuterii przypomina skarby naszych babć sprzed lat.

Fot. Materiały prasowe W.KRUK

Pozostając ponadczasowym, zyskuje współczesny charakter za sprawą dziewczyny, która go nosi. Panny młode, które biorą ślub w garniturze, pewnie postawią na mocniejsze elementy, chociażby mosiężną kolię. Prosta forma gwarantuje maksymalny efekt za sprawą blasku kamieni. Na tę wyjątkową okazję pasują także motywy florystyczne, ażurowa biżuteria, która przypomina subtelny haft, albo królewskie kamienie szlachetne. Panny młode coraz częściej inspirują się stylem księżnej Kate, która ze znawstwem łączy własne wybory z gromadzoną od dziesięcioleci kolekcją Windsorów. 

Fot. Materiały prasowe W.KRUK

Obowiązujące niegdyś surowe reguły komponowania biżuterii w zestawy uległy rozluźnieniu. Jeśli panna młoda uważa, że komplety wprowadzą do jej stylizacji porządek, może wybrać kolczyki z diamentami, a do nich dobrać naszyjnik z tym samym kamieniem szlachetnym. Pięknie w kompozycji wyglądają też perły. Ogromne wrażenie robią także nieoczywiste zestawy, np. długie kolczyki ze złota i naszyjnik „supełek”. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by nosić kilka naszyjników naraz, zwłaszcza wtedy, gdy pozwalają zwrócić uwagę na piękno dekoltu. 

Fot. Materiały prasowe W. KRUK

Pan młody także zasługuje na to, co najlepsze. Do garnituru ślubnego należy dobrać odpowiedni czasomierz. Nawet jeśli na co dzień mężczyzna nosi sportowy zegarek, na tę okazję przyda się klasyk na metalowej bransolecie. Można pokusić się także o sygnet, który pozwoli pokazać się od bardziej ekstrawaganckiej strony.

Fot. Materiały prasowe W. KRUK

Jego i ją połączą już na zawsze obrączki ślubne, dawane na znak miłości, trwałości i wierności. Od wymiany obrączek rozpoczyna się przecież wspólna podróż pary przez życie. Z racji tego, że obrączki będą zakochanym towarzyszyły nie tylko w dniu ślubu, lecz także każdego następnego dnia, należy je wybrać cierpliwie, pieczołowicie i uważnie.

Warto poświęcić więcej czasu, by potem za każdym razem, gdy spojrzymy na dłonie, przypominać sobie najbardziej wzruszające chwile w życiu. Oferta obrączek W.KRUK jest szeroka – można wybierać spośród różnych rodzajów kruszców, kamieni szlachetnych i form. Obrączka dla niej i dla niego może być taka sama albo różnić się oprawą, może być minimalistyczna albo bogato zdobiona, masywna albo dyskretna.

Fot. Materiały prasowe W. KRUK

Wśród najmodniejszych trendów ostatnich lat warto wyróżnić perłowe akcenty, pokrycie emalią czy matową powierzchnię. Obrączka dla niej może też pasować do pierścionka zaręczynowego, bo przecież od tej pory będą tworzyły nierozerwalną całość. Tak jak para, która wymieniając się obrączkami, przysięgła sobie miłość. 

Więcej inspiracji ślubnych na stronie wkruk.pl/dzienniki-slubne

Anna Konieczyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Biżuteria na najpiękniejszy dzień w życiu
Proszę czekać..
Zamknij