Znaleziono 0 artykułów
06.06.2019

Blanca Miró zaprojektowała kolekcję butów dla marki aeyde

06.06.2019
Kolekcja aeyde x Blanca Miró /(Fot. Sandra Semburg)

Po niezwykle udanej współpracy z Lucy Williams niemiecka marka aeyde po raz kolejny łączy siły ze znaną influencerką. Wybór padł tym razem na Hiszpankę Blancę Miró, która zaprojektowała kapsułową kolekcję sandałów.

Z prawie trzystoma tysiącami obserwatorów Hiszpanka Blanca Miró Scrimieri jest jedną z najbardziej znanych europejskich influencerek. Skutecznie rozwija się jednak także na innych polach: jest projektantką biżuterii, współzałożycielką specjalizującej się w marynarkach marki La Veste i pomysłodawczynią innowacyjnej platformy zakupowej Vasquiat, bazującej na członkostwie.

Kolekcja aeyde x Blanca Miró /(Fot. Sandra Semburg)
Kolekcja aeyde x Blanca Miró (Fot. Sandra Semburg)

Kreatywność i wielozadaniowość Miró zachęciły twórców marki aeyde do zaproszenia jej do stworzenia autorskiej kolekcji obuwia. Kapsułowa linia butów wykonanych z cienkich skórzanych paseczków swoją premierę będzie mieć już 11 czerwca.

Kolekcja aeyde x Blanca Miró (Fot. Sandra Semburg)

Na kolekcję Blanki Miró i aeyde złożyły się klapki i sandały utrzymane w czterech, różnych kolorach od chłodnej, przygaszonej zieleni, aż po klasyczną czerń. Wyposażone w solidny obcas mają za zadanie równie dobrze komponować się z dżinsami i białą koszulą, co letnią sukienką i oversize'ową marynarką na wieczór. Sesja zdjęciowa do kampanii powstała w Barcelonie. Jej autorką jest jedna z najlepszych fotografek mody ulicznej – Sandra Semburg.

Kolekcja aeyde x Blanca Miró (Fot. Sandra Semburg)

Kolekcja będzie dostępna na stronie aeyde.com. W przedsprzedaży pojawi się za to na platformach Vasquiat, Moda Operandi, Lane Crawford i stacjonarnie w Le Bon Marche w Paryżu.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij