Znaleziono 0 artykułów
15.02.2023

Samotne wilki: Brad Pitt i George Clooney na planie „Wolves”

15.02.2023
George Clooney i Brad Pitt na planie „Wolves”. (Fot. Getty Images)

Czy w Hollywood istnieje lepszy duet? Dwóch najbardziej rozchwytywanych aktorów, Brad Pitt i George Clooney, wystąpi razem w filmie „Wolves” od Apple TV+. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu prosto z ulic Nowego Jorku.

Brad Pitt i George Clooney ponownie pojawią się ramię w ramię na dużym ekranie. Gwiazdorski duet zagrał już w takich produkcjach jak „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra”, „Ocean's Twelve: Dogrywka”, „Ocean’s 13”, czy „Tajne przez poufne”. Teraz aktorzy pojawią się w thrillerze „Wolves” od Apple TV+.

George Clooney i Brad Pitt na planie „Wolves”. (Fot. Getty Images)

Oś fabuły toczy się wokół historii dwóch samotników. Drogi mężczyzn skrzyżują się, gdy oboje zaaplikują na tę samą posadę. Pitt i Clooney, oprócz głównych ról zajmą się także produkcją filmu. Na ekranie zobaczymy również Amy Ryan i Austina Abramsa. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Jon Watts, twórca serii „Spider-Mana” z Tomem Hollandem.

Pozostałe szczegóły produkcji pozostają nieznane. Do sieci trafiły już jednak pierwsze zdjęcia z planu w Nowym Jorku. Gwiazdorzy mają na nich dopasowane stylizacje – skórzane kurtki i popielate, eleganckie spodnie.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Samotne wilki: Brad Pitt i George Clooney na planie „Wolves”
Proszę czekać..
Zamknij