Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021

Zendaya w sukni Valentino na premierze „Spider-Man: Bez drogi do domu”

14.12.2021
Fot. Valentino/ Getty Images

Zendaya po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko królową czerwonych dywanów, ale i potrafi bawić się modą. W sukni z motywem pajęczej sieci pojawiła się na premierze „Spider-Man: Bez drogi do domu” 13 grudnia w Los Angeles.

25-letnia aktorka na premierę najnowszego filmu, w którym zagrała, wybrała cielistą kreację z motywem pajęczyny. Z kostiumem tytułowego bohatera serii „Spider-Man” koresponduje także jej maska z koronki. Odważna suknia od Valentino ma sięgający prawie do pępka dekolt w kształcie litery V oraz wysokie wycięcie na udzie. Plecy przewiązane są na krzyż jedynie dwoma cienkimi paseczkami. Kreację wieńczy powłóczysty tren. Gwiazda uzupełniła stylizację kolczykami i pierścionkiem z diamentami od Bvlgari, a także czarnymi szpilki od Louboutina.

Fot. Valentino/ Getty Images

To już kolejny raz, kiedy aktorka, promując „Spider-Man: Bez drogi do domu”, zakłada oryginalną kreację z motywem pajęczyny. 5 grudnia na spotkaniu prasowym z Londynie zachwyciła w stylizacji od Alexandra McQueena. W obie kreacje wystylizował ją Law Roach.

Zendayi w Los Angeles towarzyszył odtwórca głównej roli w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”, a prywatnie jej chłopak, Tom Holland. Na tę okazję wybrał czekoladowy dwurzędowy garnitur od Prady oraz lakierki Louboutina. Benedict Cumberbatch, czyli filmowy Doktor Strange, założył czarny komplet o klasycznym kroju.

W filmie Jona Wattsa Zendaya wciela się w postać Michelle „MJ” Jones – outsiderki, w której zakochuje się Peter Parker, czyli Spider-Man. Fabuła „Spider-Man: Bez drogi do domu” skupia się na historii Spider-Mana, który po tym, jak świat odkrył jego tożsamość, zwraca się o pomoc do Doktora Strange’a

Polska premiera filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” odbędzie się 17 grudnia.

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij