Znaleziono 0 artykułów
06.12.2021

Zendaya w oryginalnej kreacji promuje nowy film

06.12.2021
(Fot. Getty Images)

Zendaya kolejny raz zachwyca oryginalną kreacją. Promując film „Spider-Man: Bez drogi do domu”, odtwórczyni jednej z głównych ról wybrała stylizację od Alexandra McQueena z motywami nawiązującymi do tematyki serii o superbohaterze. Do zdjęć pozowała z wcielającym się w Spider-Mana, a prywatnie swoim partnerem, Tomem Hollandem.

Na spotkanie prasowe 5 grudnia w Londynie Zendaya założyła przeskalowaną dwurzędową marynarkę od Alexandra McQueena ozdobioną cekinami układającymi się w pajęczą sieć. Do kreacji dobrała czarne rajstopy z tym samym motywem. Stylizację uzupełniła dużymi, błyszczącymi kolczykami w kształcie pajęczyny. Amerykańska gwiazda wygładziła burzę loków, nadając włosom wet look, a spojrzenie podkreśliła makijażem smokey eyes. U boku aktorki pozował Tom Holland, który wybrał skórzaną kurtkę, białą koszulę, czarne spodnie i kowbojki. Parę ostatnio można było zobaczyć razem 29 listopada na gali wręczenia Złotej Piłki. Zendaya zdecydowała się wtedy na czarną suknię z odkrytymi plecami od Roberta Cavallego, a Tom wybrał klasyczny garnitur z muszką. 

(Fot. Getty Images)

W kolejnej, trzeciej części serii o superbohaterze Zendaya gra Michelle Jones – dziewczynę Petera Parkera (Tom Holland). Fabuła filmu skupia się na historii Spider-Mana, który po tym, jak świat odkrył jego tożsamość, zwraca się o pomoc do Doktora Strange’a (Benedict Cumberbatch). 

„Spider-Man: Bez drogi do domu” to kontynuacja „Spider-Man: Homecoming” z 2017 roku i „Spider-Man: Daleko od domu” z 2019 roku. Polska i amerykańska premiera najnowszej części odbędzie się 17 grudnia.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij