Znaleziono 0 artykułów
30.11.2021

Zendaya w sukni z odkrytymi plecami na gali wręczenia Złotej Piłki

30.11.2021
(Fot. Getty Images)

Zendaya udowadnia, że zasłużenie zdobyła prestiżowy tytuł „Ikony Stylu” przyznawany przez amerykańskie stowarzyszenie CFDA. 25-letnia aktorka pojawiła olśniewała 29 listopada podczas gali wręczenia Złotej Piłki. Na ceremonię w paryskim Theatre du Chatelet założyła czarną suknię z odkrytymi plecami od Roberta Cavallego. 

Sięgająca do ziemi kreacja ma zabudowany przód i odkryte plecy, wzdłuż kręgosłupa układa się misterna konstrukcja ze złota ozdobiona wężowym motywem. Gwiazda „Diuny” uzupełniła suknię o masywne kolczyki koła oraz czarne szpilki. 

(Fot. Getty Images)

Na przyjęciu obecny był też Tom Holland z braćmi, Samem i Harrym. Gwiazdor „Spider-Mana” a prywatnie chłopak Zendayi wybrał na tę okazję klasyczny garnitur z czarną muszką oraz okulary w grubych oprawkach. 

(Fot. Getty Images)

Podczas dorocznego konkursu Złotej Piłki 180 dziennikarzy z całego świata wybiera najlepszego piłkarza roku. Wydarzenie organizuje francuski magazyn „France Football”. 29 listopada 2021 roku nagrodę, już po raz siódmy, otrzymał Lionel Messi. Pobił tym samym rekord konkursu i pokonał swoich największych rywali, w tym Roberta Lewandowskiego, który zajął drugie miejsce a także otrzymał tytuł napastnika roku. 

Hanna Łopuszyńska
Komentarze (1)

Marcin Homa30.11.2021, 17:05
Jak już to smoczym, a nie wężowym motywem 🤦
Proszę czekać..
Zamknij