Znaleziono 0 artykułów
03.03.2022

Brad Pitt w zwiastunie filmu „Bullet Train”

03.03.2022
Fot. Getty Images

Ostatni raz Brada Pitta na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ponad dwa lata temu w filmie „Ad Astra”. Po krótkiej przerwie aktor powraca w filmie akcji w reżyserii Davida Leitcha „Bullet Train”. Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji.

Film akcji, w reżyserii Davida Leitcha („John Wick”, „Deadpool 2”) rozgrywa się w pociągu jadącym z Tokio do Morioki, gdzie pięcioro zabójców dowiaduje się, że dostało dokładnie takie samo zlecenie. Dzięki scenariuszowi, za który odpowiada Zaka Olkiewcz, pomimo akcji, walk i nieuniknionego rozlewu krwi, film jest pełen humoru i zabawnych dialogów. To nie pierwsza rola Brada Pitta w komedii kryminalnej. W 2008 roku aktora mogliśmy zobaczyć w filmie „Tajne przez poufne” braci Coen, za którą otrzymał nominację do nagrody BAFTA.

„Bullet Train” oparty jest na „Maria Beetle”, książce japońskiego autora powieści kryminalnych Isaka Kōtarō. Za produkcję odpowiadają firma Sony i producenci: Kelly McCormick, który pracował z Davidem Leitchem przy produkcji „Deadpool 2” i „Atomic Blonde”, Antoine Fuqua i sam reżyser – David Leitch. U boku Pitta występują m.in. Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry i Andrew Koji.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 15 lipca tego roku. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij