Znaleziono 0 artykułów
20.07.2022

Brad Pitt w spódnicy na premierze filmu

20.07.2022
Fot. Getty Images

Brad Pitt promuje film akcji „Bullet Train”, eksperymentując z ubiorem na upały. Od lnianego garnituru przeszedł płynnie do luźnej spódnicy, w której pokazał się na berlińskiej premierze.

Od okładki brytyjskiego „Vogue’a” z Harrym Stylesem, przez kowbojski szyk Lil Nasa X-a, do ekstrawaganckich stylizacji Billy’ego Portera – moda męska, po dekadach pozostawania w szarej strefie między konformizmem, a komfortem, nareszcie rozkwita.

Coraz więcej projektantów łamie konwencje. Ludovic de Saint Sernin, Thom Browne, czy Rick Owens udowadniają, że mężczyźni mogą czerpać z mody satysfakcję. Jednym ze sprawdzonych sposobów na wygodny, ale odważny męski look jest włączanie do niego elementów z kobiecej szafy, takich jak spódnic czy sukienek. Chociaż z powodu rosnącej popularności tego typu stylizacji przestają szokować, nadal zwracają naszą uwagę. Niedawno do entuzjastów takiego looku dołączył sam Brad Pitt.

Fot. Getty Images

Podczas promowania nowego filmu „Bullet Train”, 19 lipca w Berlinie, aktor pojawił się przed kinem Zoo Palast ubrany od stóp do głów w len. Miał na sobie oversize’ową kurtkę, różową koszulę, buty motocyklowe Stylmartin oraz gwiazdę stylizacji, luźną, brązową spódnicę. Aktor wydaje się cenić przewiewny materiał – podczas porannej sesji zdjęciowej tego samego dnia, również zdecydował się na komplet z lnu, tym razem złożony z koszuli i spodni.

Brad od lat jest stylowym kameleonem: od minimalizmu spod znaku skórzanych ramonesek, które nosił, będąc w związku z Gwyneth Paltrow, do garniturowych kamizelek, przewijających się przez wszystkie jego looki z czerwonego dywanu, udowadnia, że nie ma estetyki, której mógłby się obawiać.

Wszechstronność jest też mocną stroną jego aktorstwa. W 1994 aktor zagrał melancholijnego wampira Louisa de Point du Laca w „Wywiadzie z wampirem”, a pięć lat później wcielił się w toksycznego mężczyznę z „Fight Clubu”. W promującej film Davida Finchera sesji okładkowej „The Rolling Stone” z 1999 roku Pitt wystąpił w cekinowych minisukienkach. W porównaniu ze zdjęciami z przeszłości, brązowa spódnica to wybór wręcz konserwatywny.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij