Znaleziono 0 artykułów
15.02.2023

Cate Blanchett w awangardowej stylizacji

15.02.2023
Cate Blanchett (Fot. Getty Images)

Oprócz aktorskiego talentu, Cate Blanchett wyróżnia się wyczuciem stylu. Ostatnio w awangardowej kreacji udała się na plan programu „Jimmy Kimmel Live” w Los Angeles. Gwiazda ma w tym roku szansę na kolejnego Oscara za główną rolę w „Tár”.

Styl Cate Blanchett zmieniał się na przestrzeni lat. Na początku kariery gwiazda sięgała po skórzane marynarki i dżinsy, zadziorne małe czarne i wieczorowe kreacje glamour. Dziś stawia na eleganckie garnitury, stylowy streetwear lub spektakularne suknie największych domów mody.

W poniedziałek 13 lutego aktorka wystąpiła w popularnym programie „Jimmy Kimmel Live”. Na tę okazję założyła luźne dżinsy Loewe, które zestawiła z białymi botkami na wysokiej szpilce i żółtą bluzką z długim trenem i ozdobnym wiązaniem przy szyi. Stylizację uzupełniła brązową torebką Louis Vuitton i czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Już 12 marca odbędzie się 95. gala rozdania nagród Akademii Filmowej. Cate Blanchett powalczy o statuetkę w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za rolę w filmie „Tár”. Gwiazda wielokrotnie była już nominowana do Oscara. Wyróżnienie otrzymała dwukrotnie, za kreacje w dramatach „Blue Jasmine” (2013) i „Aviator” (2004).

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij