Znaleziono 0 artykułów
05.07.2022

Cate Blanchett w garniturze w barwach ukraińskiej flagi

05.07.2022
Fot. Getty Images

Cate Blanchett wzięła udział w wyjątkowej inicjatywie. Gwiazda przekazała garnitur w barwach ukraińskiej flagi na aukcję charytatywną. Zysk zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Od ataku Rosji na Ukrainę kraje, marki i prywatne osoby solidaryzują się z ogarniętym wojną państwem. Organizowane są zbiórki żywności, pieniędzy i innych potrzebnych rzeczy. Giorgio Armani podczas pokazu kolekcji na jesień-zimę 2022 oddał hołd walczącym, podobnie jak Demna Gvasalia w nowej kolekcji Balenciagi.

Wsparcie okazały także gwiazdy światowego formatu, takie jak Lady Gaga, Michael Douglas, czy Mila Kunis i Ashton Kutcher, którzy uzbierali dla Ukraińców aż 35 milionów dolarów.

 

Z Ukrainą solidaryzuje się również Cate Blanchett, ambasadorka dobrej woli UNHCR. Grayscale, marka z Los Angeles, uszyła dla gwiazdy dwuczęściowy garnitur w barwach ukraińskiej flagi. Kreacja zostanie wystawiona na aukcje STIL Lifestyle, z której dochód zostanie przekazany na rzecz UNHCR, pomagającej uchodźcom z Ukrainy.

„Mamy ekskluzywną kolekcję designerskich ubrań przekazanych przez niektóre z najbardziej inspirujących kobiet na świecie. Przedmioty te jesienią trafią do sprzedaży za pośrednictwem naszej strony internetowej. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz UNHCR”, czytamy na Instagramie STIL Lifestyle.

Zdjęciem Cate w garniturze pochwaliła się również stylistka gwiazdy, Elizabeth Stewart. „Dziękuję marce Grayscale za uszycie tego garnituru, który wesprze Ukrainę i UNHCR”, napisała na swoim Instagramie. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Cate Blanchett w garniturze w barwach ukraińskiej flagi
Proszę czekać..
Zamknij