Znaleziono 0 artykułów
25.09.2023

Charlize Theron w muszkieterkach lansuje najmodniejszy model kozaków na jesień

25.09.2023
Charlize Theron w czarnych muszkieterkach (Fot. Getty Images)

Charlize Theron nie czeka na zimę i nosi wysokie muszkieterki już w sezonie przejściowym. Do modnych kozaków gwiazda dobrała minispódnicę w kratę i casualowy sweter. Czy muszkieterki na płaskim obcasie okażą się najmodniejszym obuwiem wśród zabieganych mieszkanek największych miast?

Na jaki fason butów postawić, kiedy na dworze robi się zbyt chłodno na najmodniejsze obecnie baleriny? Według Charlize Theron na muszkieterki, które wcale nie muszą wyglądać jak z kart dziewiętnastowiecznej powieści Aleksandra Dumasa. Charakterystyczną cechą muszkieterek jest niezwykle wysoka cholewka sięgająca za kolano, a niekiedy nawet do połowy uda. Muszkieterki nie są więc tylko modnym wyborem, ale też niezwykle komfortowym i praktycznym.

Charlize Theron w czarnych muszkieterkach (Fot. Backgrid/East News)

Przepis na jesienną stylizację z muszkieterkami w roli głównej

Gwiazda „Atomic Blonde” zestawiła te wyjątkowe kozaki z minispódnicą w drobną kratę i czarnym swetrem. Jeśli chcemy pozostać w trendach, najlepiej postawić na muszkieterki z kwadratowym noskiem i – tak jak Charlize Theron – nie obawiać się braku wysokiego obcasa. To model, który i tak optycznie wydłuża nogi.

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij