Znaleziono 0 artykułów
07.09.2023

Charlize Theron nosi klapki do kreacji z czerwonego dywanu

07.09.2023
Charlize Theron nosi klapki do kreacji z czerwonego dywanu (Fot. Getty Images)

Zdobiony perłami top, lejącą spódnicę maksi i marynarkę o wydłużonej formie większość gwiazd uzupełniłaby klasycznymi szpilkami. Ale nie Charlize Theron. Gwiazda „Mad Maxa” ceni sobie komfort, dlatego na czerwony dywan do eleganckiej stylizacji projektu Matthew M Williamsa z Givenchy dobrała czarne klapki na płaskiej podeszwie. I wyglądała jak ikona Hollywood.

„Pearl’s night out” („Perłowy wieczór”), podpisała swój look na Instagramie Charlize Theron, nawiązując do babskiego wyjścia, czyli girl’s night out. W lśniącym od pereł stroju projektu Matthew M Williamsa z Givenchy aktorka pojawiła się na otwarciu nowego butiku szwajcarskiej marki zegarków Breitling, której w 2018 roku została ambasadorką.

Charlize Theron w perłowym topie i wygodnych klapkach

Na tę okazję Theron wybrała oversizeową marynarkę, lśniący top inkrustowany perłami i jedwabną, lejącą się spódnicę maksi. Jeśli chodzi o dodatki, gwiazda zdecydowała się na błyszczący zegarek – rzecz jasna marki Breitling – ze srebrną bransoletą, srebrne pierścionki i torebkę w rozmiarze XS. Uwagę przykuwał wybór obuwia. Charlize, zamiast oczywistych w tej sytuacji czarnych szpilek, włożyła klapki. Tą stylizacją udowodniła, że buty na płaskiej podeszwie mogą wyglądać naprawdę szykownie.

Charlize Theron nosi klapki do kreacji z czerwonego dywanu (Fot. Getty Images)

Perłowy top gwiazdy filmu „Monster” to projekt Givenchy, który osobiście wybrał dla gwiazdy dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Matthew M. Williams. Jej perłowy look dopracowała makijażystka Kate Lee i fryzjerka Jenny Cho, która blond włosy południowoafrykańskiej gwiazdy zaczesała na bok.

Charlize Theron powróci jako bezkompromisowa Lorraine Broughton

Jeśli polubiliście Charlize Theron w roli tajnej agentki w filmie „Atomic Blonde”, w 2024 roku możecie spodziewać się jej powrotu. Aktorka ujawniła, że kontynuacja szpiegowskiego filmu akcji powstaje dla platformy streamingowej Netflix.

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij