Znaleziono 0 artykułów
10.12.2022

Cindy Crawford z synem Presleyem Gerberem na pokazie Celine

10.12.2022
(Fot. Getty Images)

Mrok, błysk i rock’n’roll – tak w kilku słowach można by opisać kolekcję Celine na jesień-zimę 2023, a także stroje gości, którzy zasiedli na widowni pokazu. Wśród ponad 1500 zgromadzonych osób w teatrze The Wiltern pojawili się również Cindy Crawford z mężem Rande Gerberem oraz synem Presleyem. Cała trójka przybyła do Los Angeles, by podziwiać Kaię Gerber – córkę supermodelki i biznesmena.

Po pięciu latach spędzonych we Francji Hedi Slimane, dyrektor kreatywny Celine, w piątek 9 grudnia powrócił do Los Angeles. Powód transatlantyckiej podróży był nie byle jaki – prezentacja kolekcji na jesień-zimę 2023, połączona z koncertem rockowym w aranżacji Iggy’ego Popa, The Strokes i zespołu Interpol. W odrestaurowanym teatrze The Wiltern z epoki art déco zgromadziło się ponad 1500 gości, w tym Doja Cat, Paris Jackson, Emma Roberts czy Cindy Crawford. Supermodelka pojawiła się w towarzystwie męża Rande Gerbera oraz 23-letniego syna Presleya. Cała trójka przyjechała do Miasta Aniołów, by kibicować córce pary, Kai Gerber, która tego wieczora zamykała widowiskowy pokaz.

(Fot. Getty Images)

Wschodząca gwiazda modelingu, Kaia Gerber, wystąpiła na wybiegu w dwóch kreacjach: skórzanych spodniach zestawionych z białym podkoszulkiem i marynarką oraz migotliwej miniówce w odcieniu szampana. Za jej przykładem stylizacje skomponowali Cindy i Presley. Ikona lat 90. wybrała obszytą kryształami krótką sukienkę o przeskalowanym fasonie. Za dodatki posłużyła jej minimalistyczna kopertówka i wysokie kozaki o lakierowanej powłoce. Z kolei Presley zdecydował się na smukłe dżinsy, wyraziste sneakersy oraz skórzaną kurtkę, którą podkręcił srebrzystym łańcuchem i paskiem z masywną klamrą.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Cindy Crawford z synem Presleyem Gerberem na pokazie Celine
Proszę czekać..
Zamknij