Znaleziono 0 artykułów
03.09.2020

Kaia Gerber i Cindy Crawford: Jaka matka, taka córka

Jagoda Porębska

Kaia Gerber tak samo jak mama, supermodelka Cindy Crawford, rozwija karierę w świecie mody. Na zdjęciach do złudzenia przypomina Cindy z dawnych lat.

Kaia Gerber, urodzona w 2001 roku, jest córką biznesmena Randy’ego Garbera i znanej na całym świecie supermodelki Cindy Crawford. Zadebiutowała na modelingowej scenie w 2010 roku pokazem linii ubrań dla młodzieży Young Versace. W 2016 roku wystąpiła w filmie „Sister Cities (Cztery siostry i sekret)” w reżyserii Seana Hanisha. Jej kariera w modelingu nabrała rozpędu w 2017 roku kiedy została nominowana do nagrody modelki roku. Od tego czasu uczestniczy w pokazach domów mody, takich jak Calvin Klein, Burberry, Chanel czy Versace. W wieku 17 lat została wybrana modelką 2018 roku.

(Fot. Getty Images)

Jej matką jest Cindy Crawford, supermodelka i aktorka urodzona w 1966 roku. Cindy została jedną z „Wielkiej Szóstki”, grupy sześciu najpopularniejszych modelek, które wywarły wpływ na świat mody i popkulturę. Odnosząca sukces za sukcesem, w 1995 roku została okrzyknięta przez magazyn „Forbes” najlepiej zarabiającą modelką świata. Poza karierą modelingową, wiele razy próbowała sił w produkcjach filmowych. Cindy również aktywnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie nakierowane na pomoc dzieciom chorym na białaczkę, jest częścią „Friends of Ronald McDonald House”.

(Fot. Getty Images)

Kaia rozwija karierę w ekspresowym tempie, już jako dziesięcioletnia dziewczynka poszła w ślady swojej super mamy. Z dnia na dzień coraz bardziej ją przypomina, zarówno patrząc na sukcesy, jak i urodę: hollywoodzki uśmiech, ciemne oczy i smukłą sylwetkę. Kai w dniu urodzin można życzyć sukcesu takiego, jaki osiągnęła jej matka.

1/5Kaia Gerber i Cindy Crawford: Jaka matka, taka córka

  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Kaia Gerber i Cindy Crawford: Jaka matka, taka córka
Proszę czekać..
Zamknij