Znaleziono 0 artykułów
14.10.2022

Chanel powołuje nowy zespół do tworzenia kosmetyków

14.10.2022
Ammy Drammeh, Valentina Li i Cécile Paravina (Fot. Materiały prasowe Chanel)

Chanel powołuje nowy zespół do tworzenia kosmetyków. Cometes Collective to grupa kobiet, które łączy kreatywność, niezależność i zamiłowanie do piękna. Kiedy zobaczymy pierwszą kolekcję makijażu pod ich nadzorem?

Chanel od lat dba o najlepszą jakość produktów i zadowolenie swoich klientek. Aby udoskonalić ofertę beauty marka powołała grupę Cometes Collective, która usprawni twórczy progres francuskiego domu mody. W kolektywie znalazły się wschodzące gwiazdy makijażu. Wśród nich Ammy Drammeh, Cécile Paravina i Valentina Li. Pomogą one stworzyć nową paletę kolorów, reinterpretować kultowe kosmetyki Chanel oraz ponownie odkryć i wzbogacić język kreatywny domu mody.

Cécile Paravina, Ammy Drammeh i Valentina Li (Fot. Materiały prasowe Chanel)

Członkinie Cometes Collective zostały wybrana ze względu na swoją indywidualną wizję piękna oraz wartości, które współbrzmią z tradycjami Chanel. Ich niezależność i różnorodne spojrzenie na kwestie urody zredefiniują rolę, jaką makijaż odgrywa i będzie odgrywać w naszym życiu. Każda z artystek wniesie swoją unikalną wizję, tworząc własne kolekcje sezonowe i pracując razem nad wspólnymi liniami.

Chanel ujawni pierwsze kolekcje Cometes Collective w styczniu 2024 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Chanel powołuje nowy zespół do tworzenia kosmetyków
Proszę czekać..
Zamknij