Znaleziono 0 artykułów
24.10.2022

Wszystko, co wiemy o czwartym sezonie „Sukcesji”

24.10.2022
Jeremy Strong jako Kendall Roy w seriale „Sukcesja” (Fot. Materiały prasowe HBO Max)

Jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie HBO Max powraca i zarazem kończy się na czwartym sezonie. Ostatni sezon produkcji zobaczymy już w marcu. O to co wiemy o najnowszej części „Sukcesji”.

Data premiery czwartego sezonu

Pierwszy odcinek „Sukcesji” trafi na platformę HBO Max już 27 marca. 

Obsada

Występ w czwartym sezonie potwierdzili znani widzom Brian Cox, odtwórca roli Logana Roya, czwórka jego dzieci grana przez Jeremiego Stronga, Sarę Snook, Kierana Culkina i Alana Rucka, a także Matthew Macfadyen, Nicholas Braun i J. Smith-Cameron.

Fabuła

Głównym tematem nadchodzących 10 odcinków nowego sezonu, będzie zbliżająca się sprzedaż koncernu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologicznemu Lukasowi Matssonowi (w tej roli niezrównany Alexander Skarsgård). Sytuacja silnie zjednoczy trójkę rodzeństwa, przeciwko ojcu. W obliczu zagrożenia swojej pozycji społecznej, członkowie rodziny poważnie zaczną zastanawiać się nad swoją niepewną przyszłością.

13 października magazyn „Variety" podał, że zdjęcia do czwartego sezonu kręcone są w Norwegii, z której pochodzi filmowy potentant firmy GoJo. Jak potwierdziła produkcja, bohaterów zobaczymy na tle pięknych panoram górskich oraz na lokacjach znanych z innych filmów, m.in. w hotelu Juvet Landscape, który zagrał w filmie „Ex Machina" Alexa Garlanda czy na słynnej drodze Ocean Atlantic Road, która była jednym z plenerów w ostatniej ekranizacji przygód agenta Jamesa Bonda.

Zwiastun


Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun nowego sezonu, który zapowiada jeszcze więcej intryg, konfliktów i rodzinnych wojen. 
Agnieszka Zygmunt
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o czwartym sezonie „Sukcesji”
Proszę czekać..
Zamknij