Znaleziono 0 artykułów
04.10.2021

Nowa płyta Adele już niebawem?

04.10.2021
Adele (Fot. Getty Images)

Adele swój ostatni album, „25”, wydała w 2015 roku. Od tego czasu fani czekają na kolejne dzieło artystki. Być może premiera najnowszego krążka odbędzie się już niebawem. Na słynnych budynkach w miastach na całym świecie pojawiły się złote projekcje liczby 30. Najprawdopodobniej taki tytuł otrzyma nowa płyta piosenkarki.

Adele zadebiutowała na scenie muzycznej albumem „19” wydanym w 2008 roku. Trzy lata później wypuściła płytę „21”, a w 2015 roku „25”. Tytuły płyt nawiązywały do wieku artystki, w jakim była w momencie ich wydania.

W dniu 30. urodzin, 5 maja 2019 roku, gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z opisem: - Moja trzydziestka wystawiła mnie na mnóstwo prób, ale pogodziłam się z tym i starałam się z całych sił, żeby się nie poddać. Bez względu na to, jak długo tu jesteśmy, życie potrafi być skomplikowane. Zmieniłam się drastycznie w ciągu ostatnich kilku lat, wciąż się zmieniam i to jest w porządku. (…) Po raz pierwszy od dekady jestem gotowa żyć pełnią życia i choć raz spojrzeć w górę. Bądź dla siebie miła, jesteśmy tylko ludźmi, idź powoli, odłóż telefon i śmiej się głośno przy każdej okazji. Nauka NAPRAWDĘ prawdziwej miłości do siebie jest najważniejsza, a ja dopiero teraz to zrozumiałam. W końcu nauczę się kochać siebie bardzo mocno”.

Fani już wtedy spekulowali, że artystka wypuści nowy album z piosenkami o rozstaniu z mężem Simonem Koncekim, które miało miejsce w 2019 roku, jednak po wydaniu płyty „25”, wokalistka nie upubliczniała nowej muzyki. Media informowały o jej spektakularnej metamorfozie i rozwodzie z mężem, a Adele zajmowała się wychowywaniem syna oraz walczyła z depresją.

Miłośnicy wokalistki bacznie śledzili każdą informację, która mogłaby dotyczyć premiery nowego albumu. 1 października w miastach na całym świecie zaobserwowali billboardy z tajemniczą cyfrą 30, która pojawiła się m.in. obok Luwru, na Koloseum w Rzymie, na fasadzie Bramy Brandenburskiej w Berlinie, obok bazyliki Sacré-Coeur w Paryżu czy na Empire State Building w Nowym Jorku. Projekcja została wyświetlona również na jednym z budynków w Warszawie.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się również niepotwierdzone informacje, że być może już tej jesieni pojawi się najnowszy album Adele. Podejrzenia fanów wokalistki wzbudziło przesunięcie premiery nowej wersji płyty „Red” Taylor Swift z 19 listopada na 12 listopada. Być może to właśnie 19 listopada ukaże się krążek brytyjskiej piosenkarki.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij