Znaleziono 0 artykułów
30.10.2021

Ceremonia na plaży i suknia Givenchy: Ślub córki Paula Walkera

30.10.2021
Fot. Kevin Lombardo

W październiku 2021 na Dominikanie córka Paula Walkera, Meadow, wyszła za aktora Louisa Thorntona-Allana. Podczas ceremonii na plaży modelka miała na sobie suknię ślubną Givenchy.

Modelka Meadow Walker, córka uwielbianego przez widzów gwiazdora „Szybkich i wściekłych” Paula Walkera, w związku z pracą musiała odbyć kwarantannę w Europie. Jej chłopak, aktor Louis Thornton-Allan, był wtedy w Nowym Jorku. – Nigdy wcześniej nie rozstawaliśmy się na tak długo. Strasznie za nim tęskniłam – wspomina Meadow. – Zrobił mi niespodziankę, przylatując do Londynu, gdzie razem odbyliśmy kwarantannę. Po tym jak spędził później trochę czasu ze swoją rodziną w Anglii, postanowił, że nie będzie czekał na pierścionek, który chcieliśmy zaprojektować. Oświadczył się, wkładając mi na palec pierścionek, który tego dnia dostałam na planie. Było w tym tyle uczucia i uroku. Nie wyobrażam sobie innych zaręczyn.

Para wzięła ślub w październiku 2021 roku w Republice Dominikańskiej. Przysięgi złożyli w małym gronie najbliższych krewnych i przyjaciół. – Pandemia miała wpływ na nasze plany – mówi Meadow. – Rodzina Louisa nie mogła tam być. Z powodu restrykcji dotyczących przemieszczania się zabrakło też wielu naszych bliskich przyjaciół, których traktujemy jak rodzinę.

W planowaniu wesela pomagała im ciotka Meadow, Paloma. – Wykonała kawał dobrej roboty – mówi Meadow. – Nie wyobrażam sobie bardziej idealnego, osobistego ślubu – szczerze mówiąc, wszystko było bardzo proste, towarzyszyła nam luźna atmosfera. Od samego początku wiedzieliśmy z Louisem, czego chcemy. Udało nam się zorganizować bardzo intymną ceremonię.

Choć pandemia miała wpływ na logistykę przedsięwzięcia oraz na to, kto mógł pojawić się na ślubie, wybór sukni był dla Meadow spełnieniem modowych marzeń. – Jedną z pierwszych osób, do których zadzwoniłam po zaręczynach, był mój przyjaciel Matt – wspomina panna młoda. – Zapytałam go, czy zaprojektuje moją suknię ślubną. Oczywiście się zgodził i pogratulował mi. Dopiero gdy się rozłączyłam, dotarło do mnie, że sam Matthew Williams zgodził się zaprojektować dla mnie suknię ślubną Givenchy Haute Couture!

Kilka dni później Meadow otrzymała szkice. – Chciałam suknię ponadczasową, szykowną i elegancką – mówi. – Wyrazisty i nowoczesny styl Matthew sprawił, że była idealna. W czasie ceremonii na plaży Meadow miała na sobie uszytą na zamówienie suknię Givenchy Haute Couture, z kolei na przyjęcie zorganizowane już po powrocie pary młodej do Nowego Jorku wybrała młodzieżową sukienkę w luźnym stylu.

Moja przyjaciółka Meadow jest przepiękną osobą, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz – mówi Williams, dyrektor kreatywny Givenchy. – Chciałem więc, by na pierwszy plan wysuwała się jej osobowość. Stworzyłem dla niej bardzo prostą, nowoczesną suknię ślubną z jedwabiu w formie klepsydry, z odkrytymi plecami, wiązaną na szyi. Zdecydowaliśmy, że tren będzie minimalistyczny. Do tego welon, tak delikatny, że prawie nie było go widać – dzięki temu cała uwaga skupiała się na jej pięknych oczach, twarzy, naturalnym, posągowym uroku. Pierścionek zaręczynowy również został zrobiony na zamówienie przez bliskiego przyjaciela Eduardo Saggese z Eclat Jewels, a dopełnieniem dla sukni była biżuteria Tiffany & Co.

Po ceremonii ślubnej niewielka grupa członków rodziny i przyjaciół siadła razem do kolacji przy świecach. Potem para młoda pokroiła tort i rozpoczęła przyjęcie na plaży. Na tę część wieczoru Meadow przebrała się w kreację zaprojektowaną przez Ludovica de Saint Sernina. –Tańczyliśmy boso na piasku – mówi Meadow. – Na zakończenie wieczoru obejrzeliśmy przepiękny pokaz sztucznych ogni, a następnie zapaliliśmy lampiony, które malowniczo rozświetliły nocne niebo.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Choć pandemia miała wpływ na logistykę przedsięwzięcia oraz na to, kto mógł osobiście pojawić się na ślubie, wybór sukni był dla Meadow spełnieniem modowych marzeń. –Jedną z pierwszych osób, do których zadzwoniłam po zaręczynach, był mój przyjaciel Matt – wspomina panna młoda. - Zapytałam go, czy zaprojektuje moją suknię ślubną. Oczywiście się zgodził i pogratulował mi. Dopiero gdy się rozłączyłam, dotarło do mnie, że sam Matthew Williams zgodził się zaprojektować dla mnie suknię ślubną Givenchy Haute Couture!

Pan młody, aktor Louis Thornton-Allan, przygotowuje się do ceremonii

W planowaniu wesela pomagała im ciotka Meadow, Paloma. – Wykonała kawał dobrej roboty – mówi Meadow. – Nie wyobrażam sobie bardziej idealnego, osobistego ślubu szczerze mówiąc, wszystko było bardzo proste, towarzyszyła nam luźna atmosfera. Od samego początku wiedzieliśmy z Louisem, czego chcemy. Udało nam się zorganizować bardzo intymną ceremonię.

Pierścionek zaręczynowy został zrobiony na zamówienie przez bliskiego przyjaciela Eduardo Saggese z Eclat Jewels, z kolei dopełnieniem dla sukni była biżuteria Tiffany & Co.

Pocałunek nowożeńców chwilę po ceremonii

Po ceremonii ślubnej niewielka grupa członków rodziny i przyjaciół siadła razem do kolacji przy świecach. Potem para młoda pokroiła tort i rozpoczęła przyjęcie na plaży.

Na przyjęcie na plaży Meadow przebrała się w kreację zaprojektowaną przez Ludovica de Saint Sernina. –Tańczyliśmy boso na piasku – mówi Meadow. – Na zakończenie wieczoru obejrzeliśmy przepiękny pokaz sztucznych ogni, a następnie zapaliliśmy lampiony, które malowniczo rozświetliły nocne niebo.

Alexandra Macon
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Ceremonia na plaży i suknia Givenchy: Ślub córki Paula Walkera
Proszę czekać..
Zamknij