Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

Crop top: Ulubiony letni fason Zendayi

18.07.2022
Zendaya w kreacji z domu mody Alaïa na premierze "Diuny" (Fot. Getty Images)

Fanką krótkich topów Zendaya jest od lat. Pojawiały się w jej najbardziej znanych stylizacjach, jak na gali Oscarów w 2022 roku czy gdy promowała „Diunę” w kreacji z kolekcji Muliera dla Alaïa. Ale aktorka zakłada je nie tylko na czerwony dywan, lecz także na co dzień – jak ostatnio, gdy odwiedziła Toma Hollanda na planie „The Crowded Room”.

Zendaya odwiedziła Toma Hollanda, swojego chłopaka, którego poznała w czasie kręcenia filmu „Spider-Man: Homecoming”, na planie jego nowego serialu „The Crowded Room”. Aktorka wybrała casualowy look w modnym wydaniu – jak na ikonę stylu przystało.

Dzięki dodaniu spodni z szerokimi nogawkami (i zaszewkami, aby idealnie dopasowały się do sylwetki), eleganckich mokasynów i skórzanej kurtki do prostego czarnego tank topu Zendaya uzyskała modną codzienną stylizację.

(Fot. Backgrid/East News)

Gwiazda lubi nosić crop topy również na czerwonym dywanie. Na promocję filmu „Diuna” wybrała śliwkowy top z długim rękawem z kolekcji Muliera dla Alaïa, który odsłaniał jej talię osy. Zestawiła go z dopasowaną spódnicą maksi, co dało elegancki look. Później założyła także zdobiony kryształami komplet od Davida Komy.

Choć mogą być podstawą garderoby pokolenia TikToka, to crop topy nie są już zarezerwowane wyłącznie dla młodych. W wieku 43 lat Katie Holmes wykorzystuje je jako element codziennych stylizacji, często zakładając do nich dżinsy lub spodnie z szerokimi nogawkami.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij