Znaleziono 0 artykułów
07.09.2021

Zendaya w kreacji z pierwszej kolekcji Pietera Muliera dla Alaïa

07.09.2021
Zendaya (Fot. Getty Images)

Zendaya ma za sobą tydzień pełen wrażeń. Pojawiła się na pierwszej okładce brytyjskiego „Vogue’a” i promuje swój nowy film „Diuna”. Na premierze w Paryżu gwiazda pokazała się w kreacji z pierwszej kolekcji Muliera dla Alaïa.

Na początku lutego ogłoszono, że Pieter Mulier został nowym dyrektorem kreatywnym domu mody Alaïa Maison. Mulier objął stanowisko po założycielu marki, Azzedine Alaïa, który zmarł w 2017 roku. Wcześniej Mulier współpracował z belgijskim projektantem Rafem Simonsem. 

„To spełnienie marzeń, aby dołączyć do tego prestiżowego domu mody, jego pięknych atelier i utalentowanego zespołu” - napisał Mulier w oświadczeniu.

Zendaya i Timothée Chalamet (Fot. Getty Images)

Wczoraj, szóstego września, Zendaya pojawiła się w oberżynowym bolerku zestawionym z dopasowaną spódnicą maksi o kroju syreny. Do kreacji dobrała szpilki od Jimmy’ego Choo i okrągłe kolczyki. Look gwiazdy pochodzi z kolekcji Alaïa na wiosnę 2022, pierwszej spod ręki Pietera Muliera, którą zadebiutował podczas paryskiego tygodnia mody w lipcu.

Gdy po raz pierwszy zaprezentowano stylizację na wybiegach zachwyceni fani ogłosili, że to idealny look dla Zendayi. Kreacja jest niczym skrojona dla aktorki. Oberżynowy kolor tkaniny podkreśla karnację gwiazdy.

„JUST LOVE HER” („kocham ją”) - napisał na Instagramie Pieter Mulier w opisie do zdjęcia Zendayi.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij