Znaleziono 0 artykułów
28.03.2023

Czy Harry Styles i Emily Ratajkowski zostaną ulubioną power couple świata mody?

28.03.2023
Emily Ratajkowski (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski sfotografowano w objęciach Harry’ego Stylesa w Tokio. Czy wkrótce zobaczymy ich razem na czerwonym dywanie? Jeśli tak, możemy spodziewać się niezwykle stylowego wystąpienia. Czyżbyśmy mieli powitać nową power couple świata mody?

Życie miłosne Emily Ratajkowski fascynuje internautów. Od czasu rozstania z byłym mężem Sebastianem Bearem-McClardem modelka, influencerka i pisarka oglądała mecz Knicksów ze znanym z programu „Saturday Night Live” uwodzicielem Pete’em Davidsonem i pozowała nago w walentynki z komikiem Erikiem André. Teraz całuje się z Harrym Stylesem w Tokio.  

Na nagraniu, które ujrzało światło dzienne w ten weekend, widać gwiazdora popu i modelkę – rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka dzięki koczkowi na środku głowy (on) i kurtce puchowej North Face (ona), jak całują się, opierając o srebrnego vana na ulicy. Tokio to ostatni przystanek Stylesa podczas światowej trasy koncertowej. Najwyraźniej nie zważają na otaczających ich pieszych i rowerzystów, nie wspominając o wszystkich, którzy nagrywają ich swoimi smartfonami.  

EmRata z Pete’em Davidsonem na meczu Knicksów w listopadzie zeszłego roku. (Fot. Getty Images)

Czułości gwiazd zaobserwowano po rozstaniu Stylesa z Olivią Wilde, która obsadziła go w reżyserowanym przez siebie filmie „Nie martw się, kochanie” z 2022 r. Para spotykała się przez prawie dwa lata, a Wilde często widywano w ubraniach promujących trasę koncertową muzyka.  

Czy teraz należy się spodziewać, że Ratajkowski zamieni swoje nagie sukienki na T-shirty „Love on Tour”? Ogłoszenie związku przez tę dwójkę jest z pewnością kuszącą perspektywą dla fanek i fanów mody. Jedyne, co może zapewnić większe wrażenia na czerwonym dywanie niż EmRata w przezroczystej kreacji Versace, to pojawienie się Stylesa bez koszuli pod garniturem Gucci.   

Jest zbyt wcześnie, by powiedzieć, czy te publicznie okazywane uczucia to jedynie chwila dobrej zabawy dwójki singli, czy początek gwiazdorskiego romansu na lata. Jednak Page Six szybko zauważył, że gwiazdor popu przyznał się do tego, iż podkochuje się w Ratajkowski już w 2014 r., co sugeruje, że przynajmniej Harry miałby ochotę sprawdzić, jak ta znajomość może się rozwinąć. Tymczasem na Instagramie Julia Fox odpowiedziała na post Page Six na temat pocałunku pary entuzjastycznym „Zuch dziewczyna!”, co oznacza, że przyjaciele EmRaty są zwolennikami ich romansu. My – i Twitter – jesteśmy równie zainteresowani.  

Emily Ratajkowski z byłą ukochaną Harry’ego Stylesa Olivią Wilde i supermodelką Adwoą Aboah w czasie tegorocznej oscarowej nocy. (Fot. Getty Images)

Artykuł w oryginale ukazał się na Vogue.co.uk.

Kerry McDermott
Proszę czekać..
Zamknij