Znaleziono 0 artykułów
09.10.2023

Emily Ratajkowski znalazła buty, które pasują do każdej jesiennej sukienki

09.10.2023
Fot. Getty Images

Latem Emily Ratajkowski w ulubionych codziennych zestawach łączyła sukienki ze sneakersami. Jesienią jednak Samby adidasa i pary New Balance gwiazda zastępuje kozakami: białymi, czarnymi na słupku lub, jak ostatnio, modelem na kaczuszce.

Styl Emily Ratajkowski można określić jednym słowem jako seksowny. Modelka nie stroni od odważnych strojów, takich jak ażurowe sukienki. Nie są to projekty łatwe w stylizacji, podobnie jak popularne transparentne modele, ale odpowiednio połączone z innymi elementami garderoby prezentują się bardzo atrakcyjnie. Pojawiające się na wielu pokazach kolekcji jesień-zima 2023-2024 sukienki w stylu boho zwracają uwagę gwiazd, w tym Ratajkowski. Modelka na początku września nosiła ją w żółtej wersji.

Fot. Getty Images

Mimo że mamy już jesień, a temperatura na zewnątrz szybko spada, modelka nie rezygnuje z tego stylu. 21 września zauważono ją na Manhattanie w białej sukience w połączeniu z kozakami na kaczuszce duńskiej marki Ganni. Powrót do łask butów, które królowały w latach 90., obserwujemy już od kilku sezonów. Niski obcas sprawia, że ten model jest wygodny do noszenia na co dzień, a jednocześnie dodaje modny akcent do każdej stylizacji. Ponadto pozwala „przemycić” plażowy, swobodny styl dzianinowej lub ażurowej sukienki do jesiennych stylizacji.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr

 

Jessica Scemama
Proszę czekać..
Zamknij