Znaleziono 0 artykułów
08.10.2022

Naked dress: Sposób Kylie Jenner na jesienny look

08.10.2022
(Fot. Getty Images)

Podczas paryskiego tygodnia mody wiosna-lato 2023 Kylie Jenner każdym wyjściem nie tylko zwracała na siebie uwagę, lecz także budziła zachwyt. Sukienki bodycon, które zwykle wybiera, zamieniła na awangardowe projekty. Jednym z nich była kreacja Balmain, którą Jenner udowodniła, że jeśli chodzi o modę, pory roku nie mają dla niej znaczenia.

Na stylizacje, które wybieramy, mają wpływ zarówno trendy, jak i pory roku. Dla Kylie Jenner zasady dotyczące ubioru istnieją jednak tylko po to, żeby je łamać. Influencerka znana jest z tego, że latem wyciąga z szafy długie do ziemi, puchowe płaszcze, a zimą wycięte kreacje. Jej najnowszy look wpisuje się w trend na stylizacje mocno odsłaniające ciało, który ona sama zresztą uwielbia.

Goszcząca na paryskim fashion weeku Jenner na pokaz Balmain wiosna-lato 2023 – na którym, ku zaskoczeniu wszystkich, na wybiegu pojawiła się Cher – wybrała odważną kreację francuskiego domu mody. Kylie miała na sobie szydełkową mini z głębokim dekoltem, do której dobrała mule z PVC projektu kalifornijskiej marki uwielbianej przez ikony stylu – Femme LA.

Tamtej nocy temperatura w Paryżu spadła do 11 stopni Celsjusza, ale nie powstrzymało to najmłodszej członkini rodziny Kardashian-Jenner przed ubraniem się dokładnie tak, jak chciała.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij