Znaleziono 0 artykułów
30.04.2022

It-girls w spodniach cargo

30.04.2022
Dua Lipa / Fot. Getty Images

Czy komukolwiek się to podoba, czy nie, spodnie cargo oficjalnie powróciły. Ten kontrowersyjny element garderoby chętnie noszą Rihanna, Dua Lipa, Emily Ratajkowski, Hailey Bieber oraz Gigi i Bella Hadid, co może wskazywać na to, że bojówki szybko nie znikną z ulic.  

Spodnie cargo wymyślono dla brytyjskiego personelu wojskowego i szybko stały się związane z zawodami, w których funkcjonalność jest ważniejsza od stylu (patrz: mnogość pojemnych kieszeni). Jednak w latach 90. bojówki stały się stylowym elementem garderoby dzięki takim girls bandom, jak TLC, All Saints i Destiny’s Child.

Bella Hadid / Fot. Getty Images

Od tego czas marki, takie jak Tom Ford, Blumarine, Diesel, Balmain czy Dion Lee, wielokrotnie pokazywały na swoich wybiegach różne wersje bojówek. Jednak to dzięki Rihannie, Hailey Bieber i Belli Hadid trend ten stał się ponownie popularny.

Rihanna / Fot. Getty Images

Spodnie cargo mogą być noszone w wersji na co dzień z trampkami i białym T-shirtem albo bardziej wieczorowo, w połączeniu z ozdobnymi czółenkami i kryształowymi kolczykami. Niezależnie od tego, co się uważa na temat ich stylu, nie można im odmówić uniwersalności.

Emily Ratajkowski / Fot. Getty Images

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.com.

Alex Kessler
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. It-girls w spodniach cargo
Proszę czekać..
Zamknij