Znaleziono 0 artykułów
06.10.2023

Angelina Jolie nawet na lotnisku przedkłada elegancję nad wygodę

06.10.2023
Fot. Backgrid/East News

Ubierając się na podróż samolotem, większość ludzi myśli przede wszystkim o komforcie: gdyby trzeba było biec na ostatnią chwilę do bramki albo gdy ma się w planach drzemkę w czasie lotu. Ale nie Angelina Jolie. Aktorka nawet na lotnisku zachwyca w eleganckim czarnym płaszczu i szpilkach.

Kiedy jest się pierwszoligową gwiazdą, pojawienie się na lotnisku to kolejna okazja, by zachwycać stylizacją – zwłaszcza że zazwyczaj czekają tam na nią paparazzi. Przykład? Angelina Jolie na lotnisku JFK w Nowym Jorku pod koniec września, gdzie pojawiła się w szykownym stroju, który można by w zasadzie potraktować jako zgodny z dress code’em black tie. Jak to, wy nie wkładacie szpilek, gdy planujecie stać w kolejce do kontroli bezpieczeństwa?

Aktorka miała na sobie idealnie skrojony, dwurzędowy płaszcz założony na czarny top i eleganckie spodnie. Choć ubieranie się do samolotu na cebulkę to wygodne rozwiązanie stylizacyjne, nie można powiedzieć tego samego o jej butach na niebotycznie wysokich obcasach. Podziwiam każdego, kto jest w stanie utrzymać równowagę w szpilkach na lotnisku – to prawdziwe poświęcenie.  

Bagaż podręczny Angeliny Jolie stanowiła z kolei torba Celine z monogramami, którą tego lata gwiazda zabierała ze sobą niemal wszędzie. To całkiem stylowa opcja, by przechować butelkę wody, ładowarkę i przekąski. Anonimowość aktorka starała się zachować dzięki wielkim okularom awiatarom, tak jakby jej ultraelegancki strój nie zdradzał, z kim mamy do czynienia. Dla niej hala odpraw jest niczym wybieg.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Christian Allaire
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Angelina Jolie nawet na lotnisku przedkłada elegancję nad wygodę
Proszę czekać..
Zamknij