Znaleziono 0 artykułów
17.08.2023

Lotniskowy styl Angeliny Jolie to lekcja wygody i elegancji. Baletki są jego podstawą

17.08.2023
Lotniskowy styl Angeliny Jolie to lekcja wygody i elegancji (Fot. Backgrid/East News)

Angelina Jolie jest jedną z tych gwiazd, które częściej można zobaczyć na lotnisku w casualowej stylizacji niż na czerwonym dywanie. Jednak nawet w niezobowiązujących okolicznościach aktorka zawsze jest wierna swojemu stylowi w duchu luksusowego minimalizmu.

Lotniskowy styl Angeliny Jolie

Dzieląca swoje życie między pracę na planach filmowych i aktywizm Angelina Jolie nieustannie podróżuje, zwykle w towarzystwie swoich dzieci. Jednak nawet wówczas stawia na niewymuszoną elegancję w duchu dyskretnego luksusu. Na lotnisku w Nowym Jorku po raz kolejny dała lekcję stylu w imię kilku zasad, które definiują jej podróżny styl od lat.

Styl Angeliny Jolie w podróży rządzi się określonymi zasadami. Po pierwsze gwiazda zwykle stawia na luksusowy minimalizm, wybiera stonowane kolory: czernie i beże. Tym razem postawiła na czarny total look, na który składają się długi płaszcz, który doskonale podkreśla jej posągową sylwetkę, oraz długa sukienka. Po drugie aktorka dobrała do tego zestawu jeden ze swoich ulubionych rodzajów obuwia – klasyczne balerinki, również w czarnym kolorze. Jak na gwiazdę przystało, wśród jej dodatków znalazły się też okulary przeciwsłoneczne, z którymi się nie rozstaje. Po trzecie podczas podróży Angelina Jolie miała ze sobą jedną z ulubionych eleganckich torebek, która towarzyszy jej od lat – Celine model Cabas. Wśród dodatków znalazł się także portfel Louis Vuitton – aktorka jest wierna również tej francuskiej marce.

Dyskretny luksus według Angeliny Jolie

O ponadczasowości stylu Angeliny Jolie świadczy chociażby fakt, że jej córki do tej pory znajdują dla siebie stylizacje w szafie mamy. Gwiazda często wybiera outfity, które idealnie wpisują się w styl Francuzek – łączy balerinki z jeansami, czółenka nosi do długich trenczy, a do swoich minimalistycznych looków zawsze wybiera designerskie torebki ulubionych domów mody. Od 2021 roku gwiazda zaczęła współpracę z jednym z najsłynniejszych stylistów gwiazd – Jasonem Boldenem, który pomógł jej z klasą wejść w nowy rozdział swojego stylu, redefiniując klasykę w jej wykonaniu.

O zamiłowaniu gwiazdy do mody świadczy również fakt, że sama założyła markę modową – Atelier Jolie. Swoją pierwszą kolekcję zaprojektuje dla Chloe, co idealnie wpisuje się zarówno w jej estetykę, jak i zrównoważone podejście do mody.

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Lotniskowy styl Angeliny Jolie to lekcja wygody i elegancji. Baletki są jego podstawą
Proszę czekać..
Zamknij