Znaleziono 0 artykułów
18.07.2023

Angelina Jolie po raz kolejny sięga po elementy z szafy Francuzek: balerinki i trencz

18.07.2023
Angelina Jolie w balerinkach na ulicach Nowego Jorku (Fot. Getty Images)

W gorącym Nowym Jorku Angelina Jolie stawia na czerń i minimalistyczne stylizacje. Sięga po klasyczne balerinki, które też masz w swojej szafie.

Angelina Jolie od lat pokazuje jak stylizować balerinki

Angelina Jolie w swoich lookach od lat sięga po baletki. Gwiazda wielokrotnie pokazała nam jak lubi stylizować buty na płaskim obcasie – gładkie we francuskim stylu łączyła z długą casualową spódnicą, cieliste sportowe zestawiała z czarnymi leginsami, a czasem sięgała też po sukienki – jak mała czarna bez rękawów, czy letnia biała i zestawiała je właśnie z baletkami w neutralnym szarym kolorze. Styl aktorki, który bazuje na minimalistycznych i ponadczasowych krojach i fasonach, w tym sezonie bezbłędnie trafia w trend na baletki, któremu hołduje wiele współczesnych ikon mody. Z tą różnicą, że w przeciwieństwie do Jolie, inne gwiazdy, jak np. Zendaya eksperymentują z ich designerskimi interpretacjami. Wybierają np. kontrowersyjne tabi albo rozpoznawalny i pożądany przez fashionistki model włoskiego domu mody, jak Katie Holmes, która chętnie nosi beżowe baleriny Miu Miu do wieczorowej sukni.

Tymczasem Angelina jest wierna prostym klasykom na cienkiej podeszwie z owalnym noskiem i delikatną kokardką . W swojej najnowszej stylizacji aktorka mogłaby wystąpić zarówno dziś, jak i za kilka lat, co najlepiej świadczy o jej ponadczasowości.

W najnowszej stylizacji Angelina Jolie wykazała się umiarem. Pokazała jak nosić baleriny prosto i na co dzień. (Fot. Getty Images)

Jolie połączyła balerinki z trenczem i odsłoniła ciało

Tym razem Jolie, która przebywa właśnie w gorącym Nowym Jorku, połączyła balerinki z obszernym trenczem i okularami przeciwsłonecznymi. Całość została utrzymana w gładkiej matowej czerni, która podkreśliła opalone ciało wyłaniające się spod płaszcza. Aktorka eksponuje też włosy – to wielki atut Angeliny Jolie .

Swoją stylizację Angelina pozbawiła zbędnych dodatków – biżuterii, wzorów, czy faktur. Dlatego styl aktorki jest tak autentyczny i praktyczny. Jej buty okazują się naturalnym wyborem, który Angelina Jolie najzwyczajniej wypróbowała wielokrotnie - są lekkie i delikatne, zmysłowo odsłaniają stopę, ale wciąż są komfortowe i pozwalają na dynamiczny chód. Nie dodają wzrostu, dzięki czemu pozostają bezpretensjonalne, a to wielki atut jej stylu, który wybija się na tle innych gwiazd Hollywood.

Zobacz także:

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij