Znaleziono 0 artykułów
16.01.2023

Angelina Jolie w czarnym total looku z torbą Saint Laurent

16.01.2023
Angelina Jolie w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Styl Angeliny Jolie na co dzień można określić jako casualową elegancję. Wybierając się na spacer po nowojorskim Chelsea, aktorka po raz kolejny postawiła na monochromatyczny look. Ważnym elementem stylizacji była torba shopper Saint Laurent, dodatek, z którym gwiazda ostatnio rzadko się rozstaje.

Jolie, niekwestionowana królowa minimalistycznych stylizacji, zachwyca na czerwonym dywanie, ale na uwagę zasługują także jej miejskie looki. Podczas cieplejszych miesięcy zwykle sięga po lekkie, przewiewne i jasne tkaniny, a zimą i jesienią woli stylizacje utrzymane w ciemniejszych tonach.

Na spacer ulicami Chelsea wybrała wielowarstwowe zestawienie, idealne na zimny styczeń w Nowym Jorku. Minimalistyczna czarna stylizacja składała się z satynowej sukienki maksi, oversize'owego swetra z dekoltem w kształcie litery V i wiązanego płaszcza. Jolie monochromatyczny look uzupełniła skórzanymi botkami i ciemnymi okularami awiator. Sznytu dodała całości pikowana torba typu shopper marki Saint Laurent.

Angelina Jolie z córką Zaharą (Fot. Getty Images)

Ten model to ostatnio jeden z ulubionych elementów stylizacji aktorki. Wybiera go zarówno na spacery z dziećmi, jak i na podróże samolotem. Gwiazda została sfotografowana 13 stycznia 2023 r. na lotnisku JFK z 17-letnią córką Zaharą, kiedy torbę i lubiane przez nią awiatorki połączyła z przewiązanym płaszczem Another Tomorrow, botkami i czarnymi spodniami z prostymi nogawkami.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Angelina Jolie w czarnym total looku z torbą Saint Laurent
Proszę czekać..
Zamknij