Znaleziono 0 artykułów
24.08.2022

Torebka One Stud od Valentino: Nowa it bag

24.08.2022
Fot. Getty Images

Hollywood kocha it bags. Gwiazdy zwykle jako pierwsze dostrzegają – i często dostają – najnowsze projekty, a dzięki różnym modelom wypuszczanym co roku mają w czym wybierać. Zawsze jednak wyłania się ta jedna jedyna torebka, która wśród artystek, modelek i aktorek osiąga status kultowej. Najnowsza to One Stud od Valentino.

One Stud to model z delikatnej koźlęcej skóry z klapką, złotym łańcuszkiem i powiększoną wersją ikonicznego ćwieka marki na środku. Model, dzięki mocnym kolorom i metalowym detalom, nadaje nowy charakter klasycznemu kształtowi koperty.

Torebkę Valentino można wypatrzyć we wszystkich modnych miejscach. Po raz pierwszy pokazały ją takie modelki jak Mona Tougaard czy Achenrin Madit podczas prezentacji kolekcji Pierpaola Picciolego dla Valentino na sezon wiosna–lato 2022. Później widać ją było w kampanii marki z Zendayą. Potem była już niemal wszędzie.

W lutym Anne Hathaway wybrała śliwkowy model na premierę musicalu „The Music Man” na Broadwayu. Miesiąc później Charli XCX wzięła One Stud w wersji mini na próbę swojego występu w „Saturday Night Live”. Tracee Ellis Ross z kolei zabrała fioletową torebkę średniej wielkości na podróż do Paryża na tamtejszy tydzień mody. W tym samym czasie goście pokazu Valentino na jesień-zimę 2022, między innymi Vanessa Hudgens i Anitta, dopasowali swoje torebki do ubrań projektu włoskiego domu mody. Także internetowe influencerki, takie jak modelka Elsa Hosk, Leonie Hanne i Dixie D’Amelio, wydają się oczarowane nowym projektem Valentino. Ich posty na Instagramie i TikToku pokazały milionom followersów, jakie stylizacje pasują do One Stud.

W przestrzeni medialnej torebki pojawią się dzięki gwiazdom, ale prawdziwy test it bags przeprowadzają ludzie o mniej znanych nazwiskach. Jak na razie projekt Picciolego odnosi zwycięstwo także na tym froncie. Użytkownicy Instagrama wrzucają swoje zdjęcia pod hasztagiem #Valentino, a artyści w mediach społecznościowych pokazują obrazy inspirowane kolekcją – jest więc tylko kwestią czasu, kiedy najnowszy hit Valentino zacznie być popularny na ulicach.

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

1/10 Charli XCX

2/10 Anne Hathaway

3/10 Leonie Hanne

4/10 Tracee Ellis Ross

5/10 Dixie D’Amelio

6/10 Anitta

7/10 Chloe Bailey

8/10 Vanessa Hudgens

9/10 Simone Ashley

10/10 Jennifer Lopez

Janelle Okwodu
Proszę czekać..
Zamknij