Znaleziono 0 artykułów
12.05.2023

Zendaya w kolejnej odsłonie boba

12.05.2023
Zendaya (Fot. Getty Images)

Która z gwiazd to nieoficjalna ekspertka od boba? Zendaya, która osiągnęła mistrzostwo w tej popularnej krótkiej fryzurze. Aktorka nosiła już różne wersje modnego cięcia: prostą, uniesioną, hollywoodzką i z różnym położeniem przedziałków. Udowodniła przy tym, że bob jest nie tylko twarzowy, lecz także niezwykle uniwersalny.

Aktorka po raz pierwszy zadebiutowała w krótkiej fryzurze w maju 2022 r. Po roku cięcie wciąż wygląda bardzo świeżo. W najnowszej interpretacji boba pojawiła się w towarzystwie swojego chłopaka, Toma Hollanda, na trybunach meczu koszykówki NBA w San Francisco. W trakcie spotkania casualowo ubrana para jadła popcorn i nie przestawała się do siebie uśmiechać.

(Fot. Getty Images)

Subtelne loki Zendayi nadały plażowego, niewymuszonego looku całej fryzurze, którą częściej widzimy w perfekcyjnie upiętej wersji na czerwonym dywanie. Przedziałek na środku głowy i opadające na boki fale stanowiły świetne obramowanie twarzy. Jeżeli zastanawiałaś się nad letnią metamorfozą, śmiało możesz uznać casualowego boba aktorki za znak do podjęcia ostatecznej decyzji.

Artykuł pojawił się oryginalnie na Vogue.co.uk

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij